Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1047 |
Страница 11 из 15 |
Автор: | mixey_dubno [ 31 янв 2017 16:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
aisa-soft писал(а): mixey_dubno писал(а): Dmitry_Zolotar писал(а): mixey_dubno писал(а): Чому не коректно працює загрузка карти (кадастр україни)?? при загрузці є такі ділянки які не загружає і не показує що вони зареєстровані, для прикладу додаю малюнок На публічній кадкарті немає тої ділянки. Як це не має яж приклав скрін з кадастрвої карти!!!там є кадастровий номер 5621683500:04:014:0084. Доречі під нею теж є ділянка яка не підгружається в діджіталі 5621683500:04:014:0082. Прикладаю файл з ділянкою підгрузіть тай побачите P.S. таких ділянок вже зустрічав декілька але не приділяв цьому уваги Очистить кэш или изменить путь Дійсно кеш займав багато місця.. Дякую! |
Автор: | Артем Сорокін [ 06 дек 2017 22:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
последнее обновление: Загрузка цифровой модели рельефа SRTM http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?p=39373#39373 Действительно интересное. Попробовал: загрузил гугл (х20), создал высоты и сравнил с 500-кой Вложение: Вложение: |
Автор: | fendak [ 22 дек 2017 21:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Спостерігаю таку річ, що на деяких комп'ютерах карти Яндекс через Digitals грузяться, на деяких - ні. Не можу зрозуміти, з чим це пов'язано. Нагадаю, що карти Яндекс заблоковані на території України Наказом президента. Від ОС не залежить, бо грузяться/не грузяться на 10-ці, 7-ці, XP. Від провайдера також ні, бо в мене навіть в одній мережі на деяких грузяться, на інших ні. Проксі ніде не стоїть ні в налаштуваннях програми, ні іншим чином. Програми VPN не використовуються. Від чого може залежати блокування/не блокування яндекс карт в Digitals? |
Автор: | Руслан Пархуць [ 23 дек 2017 03:53 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
А як на рахунок "завантаження з кешу"? |
Автор: | fendak [ 23 дек 2017 09:53 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Руслан Пархуць писал(а): А як на рахунок "завантаження з кешу"? Це дійсно кеш |
Автор: | maksimimid [ 15 янв 2018 16:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Доброго дня шановні форумчани. Підскажіть як можна векторизувати ПКК в атоматичному режимі? Можливо в кого є якісь напрацювання чи думки по цьому питанню! Буду радий поспілкуватися! - масив - область України; - офіційне API ПКК нічого не дасть; - є напрацювання на github https://github.com/vbolshutkin/osm_ua_kadastr_sync але деякі функції додаткових бібліотек позмінювали назви і треба перероблювати на роботу саме із ділянками; - векторизувати "по кліку" - не раціонально. Попутне питання - Наскільки я зрозумів Растр-Загрузка из Интернет... Digitals дає максимально 17 рівень тайлів кадастрової карти, а ArcGIS i QGIS аж явно менший, чому так? |
Автор: | faram [ 20 фев 2018 11:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Доброго дня. Підскажіть як можна векторизувати ПКК в атоматичному режимі. І для мене це дуже важлива функція допоможіть з реалізацією. |
Автор: | Vaho [ 22 май 2018 12:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Я вас очень прошу, подскажите что можно сделать с загрузкой геодезической сети Украины. Грузятся белые тайлы, а если просто карту грузить, то грузятся только пункты. |
Автор: | ТОВ Аспект [ 19 июн 2018 14:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Google знімки не завантажуються, версія 18.06.2018 |
Автор: | fendak [ 19 июн 2018 15:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
ТОВ Аспект писал(а): Google знімки не завантажуються, версія 18.06.2018 аналогічно |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 июн 2018 15:55 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Версію знімків Google змініть на 802 |
Автор: | Экспериментатор [ 21 июн 2018 11:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Яндекс Снимки перестали загружаться. Только Карты и Снимки+Карты. Наверное в Яндексе опять поменяли протокол |
Автор: | p_alex [ 16 июл 2018 14:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Перестала грузиться НКС подложкой (карты, снимки+карты). Грузит только снимки. У всех такое? |
Автор: | paul [ 16 июл 2018 15:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
Обновитесь. |
Автор: | p_alex [ 17 июл 2018 23:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: НОВАЯ загрузка снимков из Интернет - это что-то!.. |
paul писал(а): Обновитесь. Да, спасибо. Исправлено в обновлении. |
Страница 11 из 15 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |