Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Пересчет ориентирования аэроснимков в другой датум на лету http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1143 |
Страница 2 из 2 |
Автор: | voha [ 18 апр 2014 12:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет ориентирования аэроснимков в другой датум на лету |
Anton Valerievich писал(а): Подскажите, пожалуйста, что я делаю не так. ... Треба читати тему з початку, а не з хвоста .Вложение:
|
Автор: | Anton Valerievich [ 23 апр 2014 09:06 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет ориентирования аэроснимков в другой датум на лету | ||
с 4ым пунктом не особо получилось,. но всеравно спасибо...
|
Автор: | fendak [ 13 май 2017 19:37 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет ориентирования аэроснимков в другой датум на лету | ||
Коли трансформую ДЗК-овські ортофото методом вставки Блоку тріангуляції з СК-63 в МСК, в результаті багато де між ортофото появляються пробіли. Тобто, растри перестають нормально стикуватися один з одним. При чому ці білі полоски між ортофото йдуть наче сходинками. Підозрюю, що це пов'язано з тим, що при переведенні координат з СК-63 в МСК відбувається розворот ортофото на декілька градусів. Як краще поступити в такій ситуації? Склеювати всі ортофото до купи і робити заново нарізку? Чи, можливо, є якісь інші методи? Зокрема, що означають команди Орто-Створити схему перекриттів, Орто-Уменшинь граници? І, взагалі, було б чудово, якби хтось записав відео, як переводити ортофото в іншу систему координат. Бо так все заплутано, що годі розібратися.
|
Страница 2 из 2 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |