Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Ориентирование http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1456 |
Страница 3 из 4 |
Автор: | zemlemir [ 28 янв 2010 15:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Смотрите выше! |
Автор: | zemlemir [ 28 янв 2010 16:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Ура Получилось! Если долго мучиться... Всем огромное спасибо за помощь! |
Автор: | misha_OD [ 01 фев 2010 11:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
paul писал(а): К тому же, при повторном открытии сохраненного dmf файла, картинка перемещенного растра может пропасть. Тогда нужно будет прописывать путь к растру (параметр Raster Image) и не забыть поставить птичку "Активная ссылка" (правая кнопка мыши по растру). Если растр один, то ещё ничего, а если... Десь на форумі уже згадувалось, тільки не можу знайти.... Коли багато растрів, то можна: - виділити всі растри; - команда меню Правка/Знайти... - В діалозі Знайти Обєкт поставити галку Підстрока; - в лівій частині вікна вибрати параметр Raster Image, посередині оператор =, і справа вказати частину імені растрів, яка змінилася; - знизу діалогу нажати кнопку Замінити і в новомудіалозі записати що на що поміняти і нажати ОК; - не знімаючи помітки з контекстного меню для растрів вибрати Активне приєднання. І всьо. Можливо це навіть можна записати в якусь кнопку. Не знаю чи можна через скрипт встановити Активне приєднання? |
Автор: | paul [ 01 фев 2010 16:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
misha_OD писал(а): ...і справа вказати частину імені растрів, яка змінилася...; Если бы все было так просто, дело в том, что значение этого параметра не изменяется, а очищается полностью. |
Автор: | voha [ 19 ноя 2011 20:47 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Та що ж це за біда така Перетягнути растр вставлений за посиланням, в режимі збір при включеній кнопці переміщення получається тільки тоді, коли растр виділений. Але коли растр виділений - не видно точки вектора, на яку треба посадити растр. Як Ви поясните таку ситуацію До слова перечитував все що стосується орієнтування і трансформування, але так і не допетрав. Наступне: точки опори лежать не на кутах растра а розкидані в його межах. Орієнтую, вставляю в чисту карту блок тріангуляції, трансформую і - отримую при вставці за посиланням растр, обмежений розмахом точок опори. Невже треба в опорі обов'язково вказувати точки кутів растра Наступне: при трансформуванні вказується роздільна здатність вхідного растра (виконую Растр|Відкрити Растр|Властивості бачу - 96dpi, вказую цю цифру - а якість після трансформування падає в рази . Не повірите - день пішов на "розрулення", а толку - ась. І на останок: Растр|Завантаження з інтернет діалог Завантаження зображень поле Збільшення вказую Максимальне, завантажується частина 19-ка а інша частина 18-ка. Тобто 18-ка вантажиться повністю на вказану зону завантаження (в налаштуваннях використовую кеш). А далі - Установки|Експорт поле Збільшення: якщо вказати 19-ку, трансформується в орто лишаючи без зображення зону 18-ки; якщо вказати 18-ку, трансформується вся зона, але втрачається якість 19-ки. Якби був варіант збільшення - максимальне, як і при закачуванні знімків Невже трансформувати окремо, потім будувати лінії порізів, зшивати іт.д. (цим не займався). Прошу дуже, просвітіть темного |
Автор: | paul [ 21 ноя 2011 08:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
voha писал(а): Та що ж це за біда така... не видно точки вектора, на яку треба посадити растр... Так, насправді, така проблема існує і я з нею стикався. Як варіант пропоную таке рішення. Спочатку, не позначаючи растр, збираємо відрізок, вздовж якого необхідно перемістити растр. Потім переносимо цей відрізок так, щоб перша точка потрапила на кут растру, а друга - за його межі. В такому випадку при виділенні растрового зображення вектор не "зникне" і можна буде "пересадити" растр за кут. voha писал(а): Невже трансформувати окремо... Трансформую окремо. |
Автор: | voha [ 21 ноя 2011 16:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
voha писал(а): Наступне: точки опори лежать не на кутах растра а розкидані в його межах. Орієнтую, вставляю в чисту карту блок тріангуляції, трансформую і - отримую при вставці за посиланням растр, обмежений розмахом точок опори. Невже треба в опорі обов'язково вказувати точки кутів растра Дякую, запропоноване вирішення годиться. Хочеться, правда, почути ще думки, а стосовно третього питання з цитати - ще й думки від команди розробників.
Наступне: при трансформуванні вказується роздільна здатність вхідного растра (виконую Растр|Відкрити Растр|Властивості бачу - 96dpi, вказую цю цифру - а якість після трансформування падає в рази . Не повірите - день пішов на "розрулення", а толку - ась. А далі - Установки|Експорт поле Збільшення: якщо вказати 19-ку, трансформується в орто лишаючи без зображення зону 18-ки; якщо вказати 18-ку, трансформується вся зона, але втрачається якість 19-ки. Якби був варіант збільшення - максимальне, як і при закачуванні знімків Невже трансформувати окремо, потім будувати лінії порізів, зшивати іт.д. |
Автор: | voha [ 15 дек 2011 10:24 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование | ||
Що-до Добавление фотографий объектов при экспорте в KMZ. Це тільки при експорті А в Digitals не можна відкрити фото [quote]1. Создать параметр с типом Файл (Карта>Параметры>правый клик по списку параметров>Добавить). 2. Добавить его к списку доступных для слоя объекта параметров (Карта>Слои>выделить слой в списке слоев>кнопка Параметры слоя). 3. Пометить объект и в правой панели на закладке Инфо найти новый параметр и вставить путь к файлу в строку значения (двойной клик по значению параметра вызывает диалог открытия файлов). Наскільки я зрозумів, до будь-якого об'єкта можна причепити фото. Маю точковий об'єкт типу - пікет, координати якого співпадають з координатами з заголовка jpg-файла. Пікету притаманний параметр IMAGE_LINK стилю - файл. За шляхом, вказаним як значення параметра, знаходиться той-же jpg, в заголовку якого в секції Geo є координати. Але при подвійному кліку на параметрі маємо: відсутня секція орієнтування.
|
Автор: | Bondarets Alexander [ 15 дек 2011 10:36 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Проверьте тип слоя помеченного объекта. Он не должен быть Растровое изображение. |
Автор: | voha [ 15 дек 2011 20:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Bondarets Alexander писал(а): Проверьте тип слоя помеченного объекта. Он не должен быть Растровое изображение. Маю точковий об'єкт типу - пікет. Чесне слово - пікет, а не як на скріні - в параметрі LAYER=Picture. Я просто буквально зрозумів, що фото стає доступним для перегляду з Digitals , чи це так і є Bondarets Alexander писал(а): (двойной клик по значению параметра вызывает диалог открытия файлов)
|
Автор: | voha [ 16 дек 2011 12:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Bondarets Alexander писал(а): Проверьте тип слоя помеченного объекта. Он не должен быть Растровое изображение. Якщо можна, що у цій карті не так з об'єктами (04F01-11) в шарі типу пікет, параметр яких IMAGE_LINK стилю файл містить шлях до графічного файлу (04F01-11.jpg), адже подвійний клік на значенні параметра видає повідомлення про відсутність секції орієнтування Дякую за підтримку.Вложение: Вложение:
|
Автор: | kol_s [ 21 мар 2013 19:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Скажіть після того як виконов орієнтування растра, можна створити файл прив"язки ***.RDF(приклад файла з 2 точками орієнтування) ########################## # Raster definition file # ########################## Signature=RDF Version=1 ImageName=Бакумівка.jpg ImageWidth=3533 ImageHeight=6672 ControlPoints 5501714.47; 3378636.48; 0; 0; "Pt 1" 5498379.30; 3380402.71; 3533; 6672; "Pt 2" End |
Автор: | Bondarets Alexander [ 26 мар 2013 09:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
А где такие файлы привязки используются? |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 26 мар 2013 17:33 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
kol_s писал(а): створити файл прив"язки ***.RDF В принципе, почти вся информация для создания этого файла имеется в файле привязки TAB, который используется в MapInfo. Там нет только информации о размере растра, ее можно взять открыв растр в DipEdit и нажав кнопку I (информация). Файл TAB можно получить экпортировав параметры ориентирования через Растр - Ориентирование - Архив. Так что, если речь идет о небольшом количестве растров, просто составьте эти файлы вручную. |
Автор: | kol_s [ 26 мар 2013 19:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Ориентирование |
Bondarets Alexander писал(а): А где такие файлы привязки используются? в in4 Explorer Dmitriy Fedorov писал(а): Файл TAB можно получить экпортировав параметры ориентирования через Растр - Ориентирование - Архив. Так что, если речь идет о небольшом количестве растров, просто составьте эти файлы вручную. Дякую,саме це мені було і потрібно |
Страница 3 из 4 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |