Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
обновление http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1578 |
Страница 7 из 12 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 13 янв 2016 10:55 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Изменения произошли на ПКК, версия ged.exe от 11.01.16(и позже) качает растры и атрибуты участков. Более ранние версии не качают снимки (ортофото и топокарты) и не возвращают атрибуты. |
Автор: | sanpalm [ 15 янв 2016 23:56 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Билд від 14.01.2016. Завантаження растру, кадастру відбувається. Інфо по ділянкам не показує. Аналогічно ПКК працює в опері, а ось Мазіла видає ще й інфо |
Автор: | fendak [ 21 авг 2016 22:21 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: обновление | ||
Є пропозиція розробникам Digitals замінити файли Lists/TechDocumentationTypes.txt та XMLCheck/Lists/DocumentationType.txt на оновлені згідно Постанови КМ І, також, добавити пункт: 030 Проект землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів у самій оболонці програми.
|
Автор: | paul [ 21 сен 2016 13:37 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: обновление | ||
После последнего обновления при сохранении XML появляются ошибки в блоке угодий, пришлось откатиться до предыдущей версии. Проверьте пожалуйста.
|
Автор: | Ryvol [ 21 сен 2016 14:21 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
paul писал(а): После последнего обновления при сохранении XML появляются ошибки в блоке угодий, пришлось откатиться до предыдущей версии. Проверьте пожалуйста. Потрібно в параметрах угіддя вписать: 92: кадастровий номер, 94: одиниці виміру площі... Нові версії Діджітала працюють по новій схемі і не зберігають пусті параметри у файлі ХМЛ. А реєстратори приймають файли по старій схемі.... Для "нормальної" роботи по старій схемі Потрібно файл ГЕД до 23.06.2016 Тоді у Менеджері Обмінних файлів все буде "Гуд". Команда разработчиков Digitals : Совместимость с актуальными требованиями НКС При открытии и сохранении XML-файлов код КОАТУУ (10 знаков) переносится в номер кадастровой зоны с объединением в формате xxxxxxxxxx:xx. С 24.06.16 НКС принимает файлы именно в таком виде. Изменена схема валидации XML-файлов Схема валидации XML-файлов изменена под актуальные требования НКС. Много ранее обязательных тегов теперь считаются необязательными. Из основных это кадастровый номер участка и реквизиты смежников. viewtopic.php?p=38004#38004 |
Автор: | paul [ 21 сен 2016 15:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Да, действительно. В слое угодий надо заполнять параметр кадастровый номер. Прописал формулой и сохранил в XMLNormal. Ryvol, спасибо за оперативность. |
Автор: | @lex [ 23 сен 2016 18:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Добрый день! Возможно ли получить подробные инструкции относительно новой функции: "Составные условные знаки через списковые параметры"? Спасибо. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 29 ноя 2016 00:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Доброго дня. Пiсля останнiх оновлень дивно працює вибiр об'єкта (нiби стоїть якась опцiя "додавання", тобто обєкти позначаються нiби зажата клавiша `Ctrl`), а клавiша `Alt` для позначки лiнiї (визначення її довжини) взагалi не працює. Дякую. |
Автор: | Ryvol [ 29 ноя 2016 01:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Руслан Пархуць писал(а): Доброго дня. Пiсля останнiх оновлень дивно працює вибiр об'єкта (нiби стоїть якась опцiя "додавання", тобто обєкти позначаються нiби зажата клавiша `Ctrl`), а клавiша `Alt` для позначки лiнiї (визначення її довжини) взагалi не працює. Дякую. Або включено кнопку "Множинна позначка" (крайня правоворуч - намальовано три стрілочки), або залипла кнопка на клавіатурі, що менш вирогідно. Користуюсь останніми (від 28.11.2016) оновленнями, - все працює нормально. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 29 ноя 2016 11:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
дiйсно "чарiвна кнопка". Дякую. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 04 дек 2016 00:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Доброго дня. Можна якийсь приклад до розрахунку об'єму, бо декiлька раз робив розрахунки, але чи правильно . Дякую Sergey Oleynik писал(а): Новые возможности программы
Расчет объема между двумя TIN или сетками ЦМР (ЦМР|Объем) http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=11&start=180#38311 |
Автор: | Ryvol [ 04 дек 2016 13:53 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Доброго дня. Звертаюсь до "Команди розробників Digitals", щоб не писать на електронку. Оскільки тема "Новые возможности программы" має статус "Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.", залишаю свої побажання у цій Темі. По принципу то, що "Лінь - рушій прогресу": 1. Для зручності запису кадастрового номера в "Пошук земельної ділянки за кадастровим номером (Реєстри|Земельна ділянка...)" прохання добавити маску із вже вставленою "Двокрапкою". Щоб можна було записувать кадастровий номер так же само як на Публічній кадастровій карті http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta без додаткового введення двокрапки ":". Щоб не робить додаткових відволікаючих рухів тілом ("тєлодвіженій"). 2. Добавити "історію" пошуку земельної ділянки за кадастровим номером (Реєстри|Земельна ділянка...). Можна в окремий log-файл. Щоб можна було вибирати номери, які вже раніше вводились і не набирати кожний раз повністю кадастровий номер... Якщо можливо, то і можливість сортувати "історію" за "датою" пошуку або "алфавітом (номером)"... Особисто для мене, це було б "Дуже зручно" для користування Пошуком земельної ділянки за кадастровим номером (Реєстри|Земельна ділянка...), в порівнянні із сайтом "Публічноної кадастрової...", можливо ще комусь... |
Автор: | Sergey Oleynik [ 05 дек 2016 09:44 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Доброго дня, Додали можливість вводу номеру без двокрапок. На рахунок історії є сумніви, що список чистих номерів без адрес та власників буде корисним. Але у лог-файлі зробити можна. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 05 дек 2016 18:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Руслан Пархуць писал(а): Доброго дня. Можна якийсь приклад до розрахунку об'єму, бо декiлька раз робив розрахунки, але чи правильно . Дякую Sergey Oleynik писал(а): Новые возможности программы Расчет объема между двумя TIN или сетками ЦМР (ЦМР|Объем) http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=11&start=180#38311 Вложение:
|
Автор: | Ryvol [ 05 дек 2016 19:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: обновление |
Sergey Oleynik писал(а): Доброго дня, Додали можливість вводу номеру без двокрапок. На рахунок історії є сумніви, що список чистих номерів без адрес та власників буде корисним. Але у лог-файлі зробити можна. Дякую, тепер зручніше вводити, - лише самі цифри... Під словом "історія" я мав на увазі випадаючий список кадастрових номерів, які я сам раніше вводив, щоб не набирати один і той томер кожного разу повністю. На зразок випадаючого списку у вікні пошуку програми Total Commander, там є 20 останніх записів... Ця маленька підказка була б актуальна в роботі протягом тижня чи кількох днів... Зараз, коли не закривати програму повністю, у вікні залишається останній введений кадастровий номер із вже прописаною двокрапкою... Програма цей номер, якось пам'ятає, а то нехай буде пам'ятати хочаб 10 останніх записів... |
Страница 7 из 12 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |