Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
При відкритті файлу GPX недостатня точність координат http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19510 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | fendak [ 26 дек 2014 10:43 ] |
Заголовок сообщения: | При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Доброго дня! Вікдриваю файл GPX у системі координат Широта/Довгота. І все б нормально, але в координатах число десяткових символів тільки три. Як збільшити їх кількість? Бо насправді в цій системі координат після коми знаків так 8-10. Команда Система координат-Точність координат не працює чомусь. При конвертації в СК-63 результат дуже не точний |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 26 дек 2014 11:21 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Сервис-Настройки-Вид-Программа-Число десятичных знаков |
Автор: | fendak [ 26 дек 2014 11:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Dmitry_Zolotar писал(а): Сервис-Настройки-Вид-Программа-Число десятичных знаков дякую |
Автор: | stanjke [ 31 дек 2014 10:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
А подскажите пожалуйста! Есть файл с координатами поля в WGS84, скажите какое разрешение принимает digitals что бы этот файл открыть? |
Автор: | fendak [ 31 дек 2014 12:47 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Взагалі багато форматів підтримують цю систему координат. В тому числі і DMF, але я, наприклад, для експорту даних в OSM користуюся GPX, Shapefile, KMZ/KML. Останній, правда, трохи не відповідає стандартним форматам KMZ чи KML. |
Автор: | stanjke [ 01 янв 2015 14:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Значить попросить что бы скинули файл в этих форматах? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 янв 2015 09:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Уже ведь есть файл, осталось выяснить формат |
Автор: | petrogeo [ 10 апр 2019 13:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: При відкритті файлу GPX недостатня точність координат |
Доброго дня. Допоможіть будь-ласка. Потрібно щоб при відкритті файлу формату *.gpx, правильно читалась назва треку. А саме назву читало з строчки <name>234308</name>, а не так як зараз зі строки <time>2014-11-18T13:10:54Z</time>. Фрагмент файлу додаю нижче <trk> <name>234308</name> <extensions> <gpxx:TrackExtension> <gpxx:DisplayColor>Green</gpxx:DisplayColor> </gpxx:TrackExtension> </extensions> <trkseg> <trkpt lat="48.250090330839157" lon="22.733409181237221"> <ele>101.56</ele> <time>2014-11-18T13:10:54Z</time> |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |