Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Відображення координат http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19535 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Roman_M [ 30 мар 2015 11:57 ] |
Заголовок сообщения: | Відображення координат |
Підкажіть будь-ласка як відключити координату Z, щоб були тільки X та Y? |
Автор: | Александр1981 [ 30 мар 2015 12:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Відображення координат |
Roman_M писал(а): Підкажіть будь-ласка як відключити координату Z, щоб були тільки X та Y? а на кой оно тебе, я имею ввиду что ты хочешь сделать? |
Автор: | Roman_M [ 30 мар 2015 13:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Відображення координат |
Просто зберігаючи файли в форматі shp програма яка їх сприйматиме читає тільки X та Y, а Z є зайвим (що не дає можливості програмі прочитати файл) |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 30 мар 2015 14:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Відображення координат |
Сервис-Настройка-закладка Запись-группа ArcGIS-галочка 3D Shape |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |