Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Експорт в 3д шейп http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19548 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | YBI [ 15 апр 2015 13:31 ] |
Заголовок сообщения: | Експорт в 3д шейп |
Побудував 3д модель в діжиталі, але при експорті в шейп частина обєктів пропадає або відображається не правильно. пробував також експорт в колладу = зовсім не експортує, та в кмз експортує, але також з помилками. Як мені побачити ці доміки в аналогічній якості але в інші програмі Arcscene, sketchup..? додаю картини щоб було зрозуміліше. http://i.imgur.com/pmuwqyQ.png http://i.imgur.com/QA4wUKG.png |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 16 апр 2015 08:18 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Експорт в 3д шейп |
Надішліть нам файл з моделями на help@vingeo.com або викладіть тут на форумі |
Автор: | YBI [ 29 апр 2015 09:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Експорт в 3д шейп |
Чи вдалося вирішити проблему з некоректним експортом в кмл\кмз? |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |