Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Допоможіть зробити *.ozf2 і *.map http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19649 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Руся [ 01 ноя 2016 09:41 ] |
Заголовок сообщения: | Допоможіть зробити *.ozf2 і *.map |
Добрий день! Допоможіть вирішити проблему по конвертації прив'язаних в Digitals файлів *.tif (в місцевій системі координат (6 знаків)), в файли *.ozf2 і *.map для OziExplorer (в систему координат Pulkovo 1942 (1),WGS 84). Може хтось вже таке робив і може розписати процес по пунктам. растрів багато і перепривязувати кожен в OziExplorer не підійде. Дякую за допомого. |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 12 ноя 2016 15:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Допоможіть зробити *.ozf2 і *.map |
1. Записуємо у заголовок TIFF-зображення його датум, якщо такий запис там відсутній. Растр>Орієнтування>Archives, у колонці In Header TIFF Files обираємо папку з нашими растрами, далі для кожного по черзі натискаємо кнопку To Models. Внизу у випадаючому списку вибираємо датум растрів і натискаємо для кожного растру у колонці In Models.ini кнопку Set Datum, і, обравши відповідний йому растр у середній колонці, кнопку To Raster. Якщо результат запису буде Yes - процес відбувся успішно. Взагалі мало би працювати просто натисканням кнопки Set Datum під другою колонкою, але в мене вдало виходить зробити тільки так. 2. Трансформуємо растри з одної СК в іншу. 3. У Ozi Explorer створюємо файли прив'язки карт *.map. Для цього натискаємо Файл>Импорт карты>Одна карта формата DRG (Все DRG карты на компакт диске или в папке), зберігаємо *.map-файли у тій же папці, де і растри, встановлюємо при імпорті карт потрібну СК і проекцію. Якщо Ozi некоректно відкриє імпортовану карту, то треба її перед імпортом перезберегти у якій-небудь ГІС-програмі. Я використовую для цих цілей Global Mapper. Всі назви файлів і шляхи до них повинні бути написані виключно латиницею! 4. Маючи растрові файли формату *.tif і їхні калібрувальні файли *.map, виконуємо конвертацію у формат *.ozf2 за допомогою програми Image to OZF2. А взагалі краще подібні конвертації робити у ГІС-програмах, якщо точно відомі параметри місцевої СК, такі як довгота центрального меридіану, істинна широта, зсув по широті і довготі, масштабний множник і кут повороту, - буде швидше по часу і менше лишніх рухів. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |