Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Стандарти GPS (RTK) http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19657 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | fendak [ 07 дек 2016 19:50 ] | ||
Заголовок сообщения: | Стандарти GPS (RTK) | ||
Якщо з теодолітною (тахеометричною) зйомкою в Digitals ніби порядок, то не зрозуміла ситуація із GPS, і зокрема в режимі RTK. Нема у файлі Normal ні шарів, ні параметрів для gps-зйомки. Нема чіткого стандарту. Кожен собі імпортує дані у свій шар і у свої параметри. Пропоную в даній темі поділитися, хто як скидує дані з GPS в Digitals. У якому форматі? У який шар? З якими параметрами? Наприклад, я експортую з приладу в DAT. В налаштуваннях (Сервіс/Налаштування/закладка Читання) імпорту в Digitals поставив: Таким чином, відкривши цей файл DAT в Digitals, в мене точки получаються в шарі id28 Точки зйомочної мережі. Цей шар я вибрав з наявних, як найбільш підходящий, кращого просто не знайшов. А додавати в Normal новий шар - це зайві проблеми із копіюванням налаштувань на інші комп'ютери. Дотримуюся точки зору, що файл Normal краще взагалі не рухати, щоб був один стандарт. В шарі є такі параметри: Не знаю, як налаштувати експорт так, щоб вся потрібна інформація розміщувалася в різних параметрах. В налаштуваннях експорту DAT не підтримується більше двох параметрів чомусь. Тому в перший записую номер точки, в другий - все решта. При такому розкладі також автоматично в точки не підтягується висота Z. Розкажіть, хто як експортує? Формат DAT вибрав, бо тут хоч так експортує. З іншими взагалі або тільки номери точок або взагалі пуста сторінка. Файл додаю.
|
Автор: | Руслан Пархуць [ 08 дек 2016 00:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
а що хочете отримати в кiнцевому результатi? Я також користуюся цим форматом, менi достатньо N X Y Z (я думаю, в приладi це можна виставити). Тобто файл би був таким:
2 5473902.239 1300050.104 270.099 ... Можна написати скрипт для iмпорту з вибором потрiбних параметрiв. http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=8&start=315#11220 |
Автор: | fendak [ 08 дек 2016 11:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
N X Y Z уже виставив. А інші параметри потрібні для того, щоб потім формувати по них паперовий звіт. Я це думаю, налаштування імпорту з DAT-файлу зробили, а з TXT - ні. А воно он де ховається. На закладці Правка є розділ Вставка об'єктів як текст. Дякую! Скрипт для вставки точок також варіант. Але я зробив трохи по-іншому. Написав скрипт, який витягує потрібні параметри із одного рядка через @StringPart А чому взагалі стоїть обмеження в DAT файлі на читання кількості параметрів? З чим це пов'язано? |
Автор: | Руслан Пархуць [ 08 дек 2016 15:34 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
В нашiй роботi це формат розробника. Напевно, щоб не було заморочок з тим, що комусь потрiбно 5 полiв, iншому 10, а так є стандартнi N X Y Z i все. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 08 дек 2016 15:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
fendak писал(а): Я це думаю, налаштування імпорту з DAT-файлу зробили, а з TXT - ні. А воно он де ховається. На закладці Правка є розділ Вставка об'єктів як текст. це трохи iнше, ври вставляннi з буферу (наприклад з Excel набору координат точок) |
Автор: | Руслан Пархуць [ 08 дек 2016 16:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
а чим не влаштовує свiй скрипт? з DAT файлом також є нюанси, наприклад коли назва точки складається з двох слiв (чи якоюсь примiткою напр. "mahasyn meza"). |
Автор: | kukin [ 26 янв 2017 22:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Стандарти GPS (RTK) |
fendak писал(а): Пропоную в даній темі поділитися, хто як скидує дані з GPS в Digitals. У якому форматі? У який шар? З якими параметрами? импортирую через геодезию, как опорные точки, они передают кодировку, вид данных в тхт: N X Y Z код, можно еще и CSV а далее в дигиталсе кодировку можно разобрать по параметрам, но такого не делаю |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |