Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19694 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Анатолій Миколайович [ 07 июл 2017 15:50 ] |
Заголовок сообщения: | Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути |
Зіткнулись з такою проблемою: при експорті в шейп-файли цифрових карт (М 1:2000) для генпланів у нових ліцензійних версіях ArcGIS (10,5, 10,4) не видно ні написів (шар - Captions) ні атрибутивних текстових даних для відображення (назви вулиць, КЖ/КН, інші пояснючі написи). В більш раніх версіях (9.3.1, 10.2) - все було нормально... Може хто вже з цією проблемою стикався? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 09 июл 2017 20:27 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути |
Надішліть на help@vingeo.com або викладіть на форумі dmf-файл, який зберігаєте та файл налаштувань ged.ini. |
Автор: | Анатолій Миколайович [ 11 июл 2017 09:21 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути | ||
Надіслав на help@vingeo.com Добавив матеріали по проблемі від "ЕКОММ", може згодяться для вирішення. Виставлю їх і тут...
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 11 июл 2017 10:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути |
У листі вже відповіли, напишемо ще на форумі: Якщо в Digitals зберігати shp-файли для використання в ArcGIS, то для версії 10.2.1 і вище ставимо галочку Сервис-Настройки-Запись-ArcGIS Shape-UTF-8, для старіших версій ArcGIS не ставимо цієї галочки. |
Автор: | Анатолій Миколайович [ 11 июл 2017 22:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Експорт карт 1:2000 в SHP - ArcGIS 10.4 не бачить атрибути |
Так. Все працює (з галочкою UTF-8). Перевірив на версії 10.5 Дякую за консультацію... |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |