Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Імпорт файлу тахеометра в Geodesy http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=19740 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | horin_bohdan [ 06 сен 2018 15:41 ] | ||
Заголовок сообщения: | Імпорт файлу тахеометра в Geodesy | ||
Допоможіть будь ласка розібратись із файлом тахеометра South NTS-352R. Geodesy його читає, але деяких пікетів немає, наприклад парні пікети на станції P1 і у деяких пікетів довжина рівна нулю.
|
Автор: | Руслан Пархуць [ 06 сен 2018 22:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт файлу тахеометра в Geodesy |
horin_bohdan писал(а): Допоможіть будь ласка розібратись із файлом тахеометра South NTS-352R. Geodesy його читає, але деяких пікетів немає, наприклад парні пікети на станції P1 і у деяких пікетів довжина рівна нулю. Не працював з таким приладом, але на цьому форумi обговорюється подiбне питання з виводом даних у форматi NTS 660 (Topcon GTS 7). |
Автор: | horin_bohdan [ 08 сен 2018 07:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Імпорт файлу тахеометра в Geodesy |
Дякую за відповідь! Дійсно дані у форматі NTS 660 програма відкриває коректно. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |