Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Відображення меж сусідніх слоїв http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2044 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | hztp_serg [ 07 фев 2011 10:25 ] |
Заголовок сообщения: | Відображення меж сусідніх слоїв |
Є два слоя, атрибути лінії яких мають: різний колір; товщина однакова 35; "Стиль" теж однаковий - Лінія. Межа одного слоя іде по межі іншого, і тому відображається тільки одна межа на відрізку де вони накладаються, в залежності від того який на передньому плані, а який на задньому. Як мені зробити так, щоб було видно обидві межі відразу? Дуже дякую! І ще запитання. При "Правка"-"Специальная вставка"-"В другом масштабе" подписи не змінюються в розмірі. Як зробити так, щоб подписи теж змінювались відповідно масштабу? |
Автор: | misha_OD [ 07 фев 2011 13:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Відображення меж сусідніх слоїв |
Це неможливо. Можна присвоїти лініям різну товщину. Тоді товща лінія буде "виглядати" з під тонкої. |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 08 фев 2011 10:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Відображення меж сусідніх слоїв |
hztp_serg писал(а): Як мені зробити так, щоб було видно обидві межі відразу? Второй вариант - сделать чисто оформительский слой, наподобие цветных Border и показать его рядом с линией. hztp_serg писал(а): При "Правка"-"Специальная вставка"-"В другом масштабе" подписи не змінюються в розмірі. Параметры в шаблонах в одинаковыми кодами, поэтому и размеры принимают целевой карты. Можно попробовать поиграть масштабом на исходной карте, установливая/не устанавливая галочку "Фиксировать текст" в Свойствах карты и поменять коды параметров. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |