Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Поділ ділянки на площі http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2465 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | zemlemir [ 12 мар 2012 10:08 ] |
Заголовок сообщения: | Поділ ділянки на площі |
Єсть поле площею 40 га. Прочитавши довідку, ділю його на площі по 4 га. Все правильно, всі ділянки по 4 га. Зберігай проект в ін4. Але після повторного відкриття файла площі ділянок не 4, 4, 4, ..., а 3,9999га, 4,0001га, 4га, 3,9998, ... В чому справа??? Дякую! |
Автор: | Bondarets Alexander [ 12 мар 2012 11:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Поділ ділянки на площі |
viewtopic.php?p=4824#4824 Округление координат. В In4, по умолчанию, координаты точек сохраняются с точностью до сантиметров. |
Автор: | Майром [ 30 авг 2016 11:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Поділ ділянки на площі |
А як зробити так, щоб при поділі було рівно 4 га, не більше і не менше? |
Автор: | paul [ 30 авг 2016 12:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Поділ ділянки на площі |
Конкретизуйте будь-ласка. |
Автор: | fendak [ 30 авг 2016 14:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Поділ ділянки на площі |
При розподілі ділянки, яка в IN4 включала відразу дві ділянки в одному файлі, роблю: 1. Витягнути ділянку в IN4 2. Зберегти в IN4 Раніше все було добре, але після останнього оновлення, потім, при збереженні в IN4, не показує кадастровий номер в назві і пропонує зберегти в XML, замість IN4, хоч файл являє собою IN4. Змушений після вищенаведених двох пунктів ще копіювати те, що витягнув на новий листок і аж тоді зберігає нормально в IN4. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |