Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Средства проверки кадастровых XML файлов http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2531 |
Страница 11 из 11 |
Автор: | petrogeo [ 25 май 2018 11:36 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов | ||
chigirin-geo писал(а): Проблема з внутрішнім контуром, видає помилку. Створював петлю і в ін4 (потім конвертував) і в xml - результат однаковий. Можливо хтось гляне на цей обмінний файл і підкаже, що не так, чи виправить мою помилку. Дякую. Ось так, має бути!!!
|
Автор: | chigirin-geo [ 25 май 2018 12:19 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
Дякую! А як ту помилку виправляти я так і не зрозумів. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 25 май 2018 12:38 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
chigirin-geo писал(а): Проблема з внутрішнім контуром, видає помилку. Створював петлю і в ін4 (потім конвертував) і в xml - результат однаковий. Можливо хтось гляне на цей обмінний файл і підкаже, що не так, чи виправить мою помилку. Дякую. Помічаєте угіддя-двір, перетворюєте в складний полігон (Сервис-Преобразовать-Петлю в сложный полигон) та зберігаєте файл. |
Автор: | Guevara [ 09 мар 2020 21:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
Добрий день. Підкажіть будь ласка, як зробити щоб після конверткуваня з ін4 в ХМЛ коли в адресі ділянки Ставківська ОТГ, по замовчуванню прописувало "за межами населеного пункту". а також не змінюється цільов призначення з 2.1 на 01.01., в хмл так і залишається 2.1 Дякую. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 10 мар 2020 12:12 ] | |||
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов | |||
Guevara писал(а): Добрий день. Підкажіть будь ласка, як зробити щоб після конверткуваня з ін4 в ХМЛ коли в адресі ділянки Ставківська ОТГ, по замовчуванню прописувало "за межами населеного пункту". Знайдіть у файлі Digitals\XMLCheck\Scripts\ConvertIn4ToXML.pas наступні строки: Код: // True если адрес в границах населенного пункта // признаком участка за пределами нас. пункта является наличие слова "рада" function GetIsUrban(Settlement: string): Boolean; begin Result := Pos('а рада', AnsiLowerCase(Settlement)) = 0; end; замініть їх на Код: // True якщо адреса в межах населенного пункта // визначається наявністю слів "рада" та "ОТГ" function GetIsUrban(Settlement: string): Boolean; begin Result := (Pos('а рада', AnsiLowerCase(Settlement)) = 0) and (Pos('ОТГ', AnsiLowerCase(Settlement)) = 0); end; Guevara писал(а): а також не змінюється цільов призначення з 2.1 на 01.01., в хмл так і залишається 2.1 Дякую. Проблема в тому що одному старому коду можуть відповідати кілька нових. З 2.1 - 01.01. дійсно все ясно, з рештою не так. Додаю старий та новий класифікатори, визначте безсумнівні відповідності старих та нових кодів по аналогії з кодами угідь (див. Digitals\Lists\CN2LandCode.txt), тоді виправимо скрипт конвертації.
|
Автор: | Unclerem [ 17 сен 2021 09:20 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
Добрый день. Случайно обнаружил, что XMLChecker не замечает разницы между суммой площадей угодий и площадью участка. По-моему, раньше эта проверка работала? |
Автор: | fendak [ 18 сен 2021 09:57 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
Unclerem писал(а): Добрый день. Случайно обнаружил, что XMLChecker не замечает разницы между суммой площадей угодий и площадью участка. По-моему, раньше эта проверка работала? Добрий день! На скільки знаю, XMLCheker не мав ніколи в собі алгоритму перевірки суми площ угідь та площі ділянки. Бо навіть НКС при перевірці таку помилку не показує. Це якби і не є помилка. Просто деякі реєстратори вимагають, щоб площа сходилася, оскільки потім при нормативній оцінці виходить розбіжність. Для цього завдання був написаний скрипт - Контроль площі ділянки та суми площ угідь |
Автор: | Vladimirart08 [ 19 сен 2021 08:33 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
fendak писал(а): Unclerem писал(а): Добрый день. Случайно обнаружил, что XMLChecker не замечает разницы между суммой площадей угодий и площадью участка. По-моему, раньше эта проверка работала? Добрий день! На скільки знаю, XMLCheker не мав ніколи в собі алгоритму перевірки суми площ угідь та площі ділянки. Бо навіть НКС при перевірці таку помилку не показує. Це якби і не є помилка. Просто деякі реєстратори вимагають, щоб площа сходилася, оскільки потім при нормативній оцінці виходить розбіжність. Для цього завдання був написаний скрипт - Контроль площі ділянки та суми площ угідь Маленький нюанс виправляє тільки прямокутні угіддя, а якщо більше чотирьох кутів то не виправляє |
Автор: | S@SH [ 29 июн 2022 08:05 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов | ||
Vladimirart08 писал(а): fendak писал(а): Unclerem писал(а): Добрый день. Случайно обнаружил, что XMLChecker не замечает разницы между суммой площадей угодий и площадью участка. По-моему, раньше эта проверка работала? Добрий день! На скільки знаю, XMLCheker не мав ніколи в собі алгоритму перевірки суми площ угідь та площі ділянки. Бо навіть НКС при перевірці таку помилку не показує. Це якби і не є помилка. Просто деякі реєстратори вимагають, щоб площа сходилася, оскільки потім при нормативній оцінці виходить розбіжність. Для цього завдання був написаний скрипт - Контроль площі ділянки та суми площ угідь Маленький нюанс виправляє тільки прямокутні угіддя, а якщо більше чотирьох кутів то не виправляє Прикріплений скрипт виправляє дисбаланс площ на ін4, XML та на файлах по нормативній грошовій оцінці.
|
Автор: | fendak [ 29 июн 2022 10:02 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
Vladimirart08 писал(а): AREA.rar [13.29 Кб] Файл tlc ви скомпілювали під чий ключ? Скрипт не появляється. |
Автор: | S@SH [ 29 июн 2022 11:41 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
fendak писал(а): Vladimirart08 писал(а): AREA.rar [13.29 Кб] Файл tlc ви скомпілювали під чий ключ? Скрипт не появляється. Якщо не з'явилась іконка кнопки, то скиньте номер ключика і під нього зробимо |
Автор: | fendak [ 29 июн 2022 19:56 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
S@SH писал(а): Якщо не з'явилась іконка кнопки, то скиньте номер ключика і під нього зробимо А мала з'явитися? Хіба в *.tlc є можливість прописати, щоб панель з'являлась для безлічі не вказаних наперед ключів? Бо виходить, що ви виклали тут файл скрипту для якихось конкретних ключів чи людей, але виклали його "для усіх". В чому сенс? На скільки знаю, *.tlc не можливо скомпілювати одночасно більше як на 12 ключів. Тому й цікаво. |
Автор: | S@SH [ 30 июн 2022 08:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
fendak писал(а): S@SH писал(а): Якщо не з'явилась іконка кнопки, то скиньте номер ключика і під нього зробимо А мала з'явитися? Хіба в *.tlc є можливість прописати, щоб панель з'являлась для безлічі не вказаних наперед ключів? Бо виходить, що ви виклали тут файл скрипту для якихось конкретних ключів чи людей, але виклали його "для усіх". В чому сенс? На скільки знаю, *.tlc не можливо скомпілювати одночасно більше як на 12 ключів. Тому й цікаво. задля цікавості скиньте номер свого ключику в приват я додам його в середину списку ключів і перевіримо чи працювариме компіляція. На 40 ключах без проблем скрипт відображається/працює. P.S. Свій номер ключику стоїть у мене під №353 і компіляція під нього прошла без проблем. |
Автор: | _Visco_ [ 30 июн 2022 08:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Средства проверки кадастровых XML файлов |
У мене теж не видно. |
Страница 11 из 11 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |