Vlad писал(а):
Проблема не зникає: В Сумській області теж розбіжність 0,8-1 м.
Яка проблема?Так і не зрозумів, у чому розбіжність 0,8-1 м. Довж
ин
и змінюються, ч
и які метр
и?
Якщо ділянка має багато гектарів, однозначно буде розбіжність площ, якщо поворотні точк
и лежать далеко одна від одної.
У ділянок по 2.0000 га буває змінюється, буває ні. Стат
ист
ику не вів.
Але це Нормально. Так і має буть.СК-63 та МСК-хх (УКС-2000, хх-ської області) не можуть накладат
ись лінія в лінію. Це не похідна с
истема коорд
инат одна від іншої.
Це Різні системи координат.
Перераховуються тут не довж
ин
и і не площі, а коорд
инат
и кожної точк
и окремо.
Щоб усе сход
илось, потрібно ВСЮ карту в НКС перевест
и в одну с
истему УКС і тоді д
ив
ит
ись на розбіжності з накладкам
и.
І роб
ить потрібно у якійсь одній СК, а м
и тулемо одне до одного те, що не має нічого спільного щоб зтул
ит
и.
Неможл
иво "впіхнуть невпіхуєме".
Якщо НКС "бач
ить" накладку, то точно не оч
има, а перераховує Вашу ділянку з УСК-2000 в СК-63, або навпак
и.
Якщо в НКС накладка між різн
им
и СК, попросіть у реєстратора суміжну ділянку у тій СК в якій В
и здаєте свою (я ще не взнавав ч
и вон
и таке можуть зроб
ить),
і перевір
ить у себе в чому накладка.
Або самі перерахуйте суміжну ділянку із СК-63 в УСК-2000 і зробіть свою Без накладок.
Всерівно роб
ить роботу потрібно, і здавать файл
и також...