Доброго вечора.
Підкажіть будь-ласка як прав
ильно відкр
иват
и або зберігат
и файл
и з с
истемою коорд
инат WGS84 (Довгота/Ш
ирота).
Напр
иклад.
Маю контур поля в с
истемі СК63, як його прав
ильно зберегт
и у коорд
инатах WGS84 (Довгота/Ш
ирота), на в
иході мені потрібно контур поля зберегт
и в файл *.mid/mif, в с
истемі WGS84.
Мої спроб
и (варіант
и перерахунку) перевіряв зміщення після перерахунку на сайті (
http://gisfile.com/map/):
1) якщо ділянку в СК63 зберегт
и в KML-файл, і потім відкр
ит
и на сервісі (
http://gisfile.com/map/), то ділянка на кадастровій карті відображається прав
ильно.
2) якщо ділянку в СК63 скопіюват
и на нов
ий л
ист з датумом "Довгота/Ш
ирота", зберегт
и в KML-файл, і відкр
ит
и на сервісі (
http://gisfile.com/map/), ділянка на кадастровій карті відображається вже не прав
ильно, зі зміщенням на північ пр
ибл
изно 8-10 метрів.
3) якщо ділянку в СК63 скопіюват
и на нов
ий л
ист з датумом УСК2000, зберегт
и в KML-файл, у підсумку все буде як у варіанті 2, ділянка зміщена.
4) якщо ділянку в СК63 скопіюват
и на нов
ий л
ист з датумом УСК2000 створеному по связующ
их точках, зберегт
и в KML-файл, у підсумку все буде як у варіанті 1, на карті буде відображена прав
ильно.
5) якщо ділянку в СК63 перерахуват
и в УСК2000 створеному по связующ
их точках, а потім скопіюват
и на карту з датумом Довгота/Ш
ирота, знов в
иход
ить зміщення, як у варіантах 2-3.
Підкажіть в чому моя пом
илка, або як прав
ильно перераховуват
и у з СК63 у "Довготу/Ш
ироту", і навпак
и, щоб не було такої розбіжності.
У вкладенні скріншот з розбіжністю.
Дякую.
Вложение:
.jpg [171.24 Кб]
Скачиваний: 0