Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Пересчет в УСК2000 http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2801 |
Страница 5 из 10 |
Автор: | kravazem [ 23 янв 2017 18:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Отримані GPS вимірюванням (СК-63-4) СКП 0,021 Х У 5467803,654 4266821,681 Отримані GPS вимірюванням (МСК-71) СКП 0,025 Х У 5477059,499 339371,893 Перераховані в Digitals Х У 5477059,513 339371,884 Різниця 0,014 0,009 |
Автор: | kravazem [ 23 янв 2017 18:33 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Vlad писал(а): [MSK-59] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=34°30' -Как правильно указать градусы и минуты ? ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 В долях градусів CentralMeridian=34.5 |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 24 янв 2017 19:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Доброго дня! Хочу перерахувати в Digitals координати виду широта/довгота (WGS-84), отримані з RTK-вимірювань, у систему УСК2000. Використовую для цього датуми "Широта/Довгота" і "USK2000". Вихідні координати: 1 49.452510124497 24.379176947139 2 49.452511702322 24.379067020044 3 49.451968923803 24.379209806800 4 49.451973985686 24.379093468308 Координати, отримані в Digitals: 1 5483374.13 5310101.47 2 5483374.58 5310093.51 3 5483313.87 5310101.76 4 5483314.72 5310093.35 Координати, отримані за допомогою калькулятора на сайті сервісу ZAKPOS: 1 5483374.42 5310101.78 2 5483374.87 5310093.82 3 5483314.16 5310102.07 4 5483315.01 5310093.66 Точки, перераховані в Digitals, виходять зсунутими в одну сторону на ~40 см. Підкажіть будь ласка, в чому помилка? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 25 янв 2017 08:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Різниця виникає тому що використовуються різні коеф. Хельмерта. |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 25 янв 2017 11:20 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Dmitry_Zolotar писал(а): Різниця виникає тому що використовуються різні коеф. Хельмерта. Але ж вони в УСК2000 повинні бути однозначними і однаковими для всієї України. Чи це саме "надсекретність" трьох коефіцієнтів розвороту спричиняє таке зміщення? UPD: провів ще один невеликий тест, перерахував ці координати за схемами WGS84 -> СК63 (Zakpos) -> УСК2000 (Digitals) WGS84 -> УСК2000 (Zakpos) Результати виявились майже однаковими, розхождення близько 2 см. Виходить що в Digitals можна нормально перетворити з кривої СК63 в рівну УСК2000, але не можна з рівної BLH(WGS84) у рівну УСК2000 |
Автор: | kukin [ 25 янв 2017 23:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Roman Khomyshynets писал(а): але не можна з рівної BLH(WGS84) у рівну УСК2000 а откуда у Вас "ровная WGS84"? |
Автор: | Григорій [ 26 янв 2017 09:47 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Roman Khomyshynets писал(а): Dmitry_Zolotar писал(а): Різниця виникає тому що використовуються різні коеф. Хельмерта. Але ж вони в УСК2000 повинні бути однозначними і однаковими для всієї України. Чи це саме "надсекретність" трьох коефіцієнтів розвороту спричиняє таке зміщення? UPD: провів ще один невеликий тест, перерахував ці координати за схемами WGS84 -> СК63 (Zakpos) -> УСК2000 (Digitals) WGS84 -> УСК2000 (Zakpos) Результати виявились майже однаковими, розхождення близько 2 см. Виходить що в Digitals можна нормально перетворити з кривої СК63 в рівну УСК2000, але не можна з рівної BLH(WGS84) у рівну УСК2000 Чи можливо в Digitals виконати перерахунок з СК63 в УСК2000 з точність 0 мм. |
Автор: | kukin [ 26 янв 2017 10:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Григорій писал(а): Чи можливо в Digitals виконати перерахунок з СК63 в УСК2000 з точність 0 мм. Невозможно, даже точнее 20см сложно добиться. |
Автор: | Roman Khomyshynets [ 26 янв 2017 11:33 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
kukin писал(а): а откуда у Вас "ровная WGS84"? Спасибі за направлення в правильне русло! До сьогодні думав, що різниця між WGS84 i ETRS89 на рівні кількох міліметрів, а там, виявляється, зсув 2,5 см/рік. Своє запитання вважаю закритим |
Автор: | 13vp [ 26 янв 2017 11:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Допущена помилка у назві системи координат: м.Севастополь (МСК-84) -> м.Севастополь (МСК-85) http://dgm.gki.com.ua/files/uploads/doc ... stopol.pdf |
Автор: | Marina [ 26 янв 2017 12:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, чи правильно прописано datums? [MSK-53] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=33.8333 ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 Polynom=1 TiePoint1=X1(CK63) Y1(CK63) X1(УСК2000) Y1(УСК2000) Z1 TiePoint2=X2(CK63) Y2(CK63) X2(УСК2000) Y2(УСК2000) Z2 TiePoint3=X3(CK63) Y3(CK63) X3(УСК2000) Y3(УСК2000) Z3 TiePoint4=X4(CK63) Y4(CK63) X4(УСК2000) Y4(УСК2000) Z4 TiePoint5=X5(CK63) Y5(CK63) X5(УСК2000) Y5(УСК2000) Z5 Буду вдячна за відповідь. |
Автор: | Pirat [ 26 янв 2017 15:15 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
kukin писал(а): Григорій писал(а): Чи можливо в Digitals виконати перерахунок з СК63 в УСК2000 з точність 0 мм. Невозможно, даже точнее 20см сложно добиться. Почему невозможно? На территорию в несколько десятков тысяч гектаров при наличии связующих точек, добивались точности в несколько мм. |
Автор: | kukin [ 26 янв 2017 22:05 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Pirat писал(а): Почему невозможно? На территорию в несколько десятков тысяч гектаров при наличии связующих точек, добивались точности в несколько мм. Потому, что это не просто пересчет по 7 параметрам с известной проекцией, а создание нерегулярной трансформации на определенную область, которая кроме пунктов высших разрядов, должна включать и полигонометрию и тд.. что априори такой точности не имеет, о чем неоднократно твердили представители НИИГК и я им верю Сам занимался локализацией/калибровкой районов работ от нескольких пунктов GNSS методами, знаю какие невязки могут повылазить. Сама СК42/63 (глобально) не может иметь точность даже сантиметры, только первые дециметры. |
Автор: | kochyr [ 27 янв 2017 09:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Sergey Oleynik писал(а): kochyr писал(а): Вибачаюсь, допоможіть мені не зрозумів що потрібно робити щоб перераховувало координати? Для перерахунку карти у новій програмі використовуйте меню Реєстри|Перерахувати... Даний пункт чомусь не активний. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 27 янв 2017 11:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
13vp писал(а): Допущена помилка у назві системи координат: м.Севастополь (МСК-84) -> м.Севастополь (МСК-85) http://dgm.gki.com.ua/files/uploads/doc ... stopol.pdf Виправили. Дякуємо! |
Страница 5 из 10 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |