Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Нужна помощь http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2933 |
Страница 11 из 50 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 окт 2016 14:04 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
SerhiiLviv писал(а): Доброго дня. Підскажіть будь ласка, після експорту з DMF в SHP, частина тексту в атрибутивній таблиці відсікається. Наприклад: "гр. Петров Роман Іванович, м. Львів, вул. Зелена, 65/65, - гр. Іванов Володимир Іванович, м. Львів, вул. Чернівецька, №6" в QGIS залишається в таблиці "гр. Петров Роман Іванович, м. Львів, вул. Зелена, 65/65, -" стиль параметру: "Строка" Доброго дня! При збереженні в SHP строкові параметри за замовчуванням зберігаються довжиною в 64 символи. Змінити розмір поля DBF можна вказавши маску параметра у вигляді *XX, де XX - довжина строкового поля, вона повинна бути не більше 255. |
Автор: | 13vp [ 20 окт 2016 16:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
як за допомогою скрипта в digitals скопіювати (перемістити-перейменувати) файли на диск (copyfile, movefile)? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 21 окт 2016 08:27 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
13vp писал(а): як за допомогою скрипта в digitals скопіювати (перемістити-перейменувати) файли на диск (copyfile, movefile)? Можна створити bat-файл, та запустити його за допомогою функції @Run @Text[1].Add copy D:\non\vedomost.* D:\non\vedomost_backup.* @Text[1].Add copy D:\non\report*.* D:\non\report_backup*.* @Text[1].Save d:\runme.bat @Run d:\runme.bat |
Автор: | SerhiiLviv [ 25 окт 2016 20:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Dmitry_Zolotar писал(а): SerhiiLviv писал(а): Доброго дня. Підскажіть будь ласка, після експорту з DMF в SHP, частина тексту в атрибутивній таблиці відсікається. Наприклад: "гр. Петров Роман Іванович, м. Львів, вул. Зелена, 65/65, - гр. Іванов Володимир Іванович, м. Львів, вул. Чернівецька, №6" в QGIS залишається в таблиці "гр. Петров Роман Іванович, м. Львів, вул. Зелена, 65/65, -" стиль параметру: "Строка" Доброго дня! При збереженні в SHP строкові параметри за замовчуванням зберігаються довжиною в 64 символи. Змінити розмір поля DBF можна вказавши маску параметра у вигляді *XX, де XX - довжина строкового поля, вона повинна бути не більше 255. Дякую!!! |
Автор: | 111Olga111 [ 17 ноя 2016 16:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
підскажіть будь-ласка,при копіюванні xml з ск63(5) в ск63(4) не перераховує координати.В чому може бути проблема? |
Автор: | voha [ 18 ноя 2016 08:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
111Olga111 писал(а): підскажіть будь-ласка,при копіюванні xml з ск63(5) в ск63(4) не перераховує координати.В чому може бути проблема? У вхідній карті (тій з якої копіюєте) має бути вказаний датум ск63(5) (Меню Карта > Властивості поле Датум). У вихідній карті (тій в яку вставляєте об'єкти) має бути вказаний датум ск63(4).
|
Автор: | 111Olga111 [ 18 ноя 2016 09:04 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
В тому й проблема,що датуми указую,але прикопіюванні все рівно координата У залишається 52157.... і ще одне площа при копіюванні в 4 зону змінюється з 0,1500 до 0,1476. |
Автор: | voha [ 18 ноя 2016 09:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Перерахунок координат виконується програмою на основі показників у файлі Datums.ini. Значить там - не порядок. |
Автор: | 111Olga111 [ 18 ноя 2016 09:24 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
а як зробити щоб був порядок?))) |
Автор: | 111Olga111 [ 18 ноя 2016 09:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Можу підкинути цей файл з іншої версії дігітала в свій? |
Автор: | voha [ 18 ноя 2016 09:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Звичайно. Якщо не використовуєте інші датуми місцевих систем координат. |
Автор: | 111Olga111 [ 18 ноя 2016 10:04 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
не використовуємо.В принципі 4 зоною користуємося тільки тому,що ортофотоплани в 4 зоні і щоб підкинути на них xml потрібно перевести його в 4 зону. |
Автор: | 111Olga111 [ 20 ноя 2016 18:55 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
не допомагає заміна файла daum.ini коли з самого початку підгружаю xml,вже показує датум ск63(3) при тому що xml має бути в 5 і має відповідні координати.При відкритті нового листа,виставленні датуму ск63(5) і завантаженні xml через вставка/карта,координати змінюються на відповідні для 6 зони....Це капець якийсь((((В чому ще може бути проблема? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 21 ноя 2016 09:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Відкрийте файл Digitals\Templates\XMLNormal.dmf, у властивостях карти виправьте датум, збережіть файл. Перезапустіть програму. |
Автор: | Артем Сорокін [ 21 ноя 2016 14:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Создаю документ по шаблону, При нажатии файл - сохранить как. Программа предлагает сохранить файл в Digitals\Documents. Как сделать так что бы программа предлагала сразу последний путь, выбранный при предыдущем сохранении. |
Страница 11 из 50 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |