Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Нужна помощь http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2933 |
Страница 36 из 50 |
Автор: | Vladimirart08 [ 05 апр 2020 15:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Подскажите кто сталкивался? Есть две таблицы нужно совместить верхний левый угол одной таблицы с правым верхним углом второй таблицы , как это можна сделать?! Может у кого то есть скрипт?! |
Автор: | voha [ 05 апр 2020 16:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vladimirart08 писал(а): Подскажите кто сталкивался? Есть две таблицы нужно совместить верхний левый угол одной таблицы с правым верхним углом второй таблицы , как это можна сделать?! Может у кого то есть скрипт?! Код: ;Перевіряємо наявність двох позначених таблиць Підправив, щодо коректного визначення правої та лівої таблиць.
$CountSel=@Map.SelCount @If $CountSel<>2 then @Break Позначте спочатку ліву, потім праву таблицю. $RightTable=@Map.SelectedObject $Sel=@Map.NextSelected 0 @If $Sel=$RightTable then $LeftTable=@Map.NextSelected $Sel else $LeftTable=$Sel ;Перевірка, чи обидва позначені - таблиці $LayRightTable=@Map.Object[$RightTable].Layer $LayLeftTable=@Map.Object[$LeftTable].Layer $GetLayRight=@Map.Layers.Get $LayRightTable $GetLayLeft=@Map.Layers.Get $LayLeftTable $TypeLayRight=@StringPart 2 $GetLayRight $TypeLayLeft=@StringPart 2 $GetLayLeft @If ($TypeLayRight<>6) or ($TypeLayLeft<>6) then @Break Позначте спочатку ліву, потім праву таблицю. ;Координати правої верхньої (другої) точки лівої таблиці $P2Left=@Map.Object[$LeftTable].Point[2] $XL=@StringPart 1 $P2Left $YL=@StringPart 2 $P2Left ;Координати лівої верхньої (першої) точки правої таблиці $P1Right=@Map.Object[$RightTable].Point[1] $XR=@StringPart 1 $P1Right $YR=@StringPart 2 $P1Right ;Переміщення правої таблиці @Map.Object[$RightTable].Transform $XR $YR|$XL $YL @Window.Refresh |
Автор: | Vladimirart08 [ 11 апр 2020 13:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Подскажите у кого-то есть условные знаки масштаба 2000 в dmf формате? |
Автор: | Tanya_20 [ 14 апр 2020 20:37 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
Зустрілась з проблемою витягу площі обмежень відповідного коду (тобто окремо для 01.05, 03, 05.01 і т. д.) в шаблон кадастрового плану. Якщо у когось є скрипти якими можна вирішити цю проблему, розгляну співпрацю за винагороду. Прикріплюю шаблон яким користуюсь.
|
Автор: | Скрипник Дмитро [ 14 апр 2020 23:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Доброго вечора. Мені потрібна допомога для закінчення скрипта з точками теодолітних ходів. Виділяю весь слой і потрібена функція із контекстного меню (Обратный порядок). |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 15 апр 2020 09:21 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Не зрозуміло що за функція "Обратный порядок". Якщо це про кнопку "Реверс" в "Операции с объектами", то викликати її можна за допомогою @ExecuteMenu за внутрішнім ім'ям: @ExecuteMenu spbReverse |
Автор: | Скрипник Дмитро [ 15 апр 2020 09:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Кнопка "реверс" або функція @ExecuteMenu spbReverse, для слоїв" "пікети" або "точка теодолітних ходів" (напевно всі точкові) не спрацьовує. Тобто маємо пару точек, при натискані кнопки "параметри: следующий" іде в послідовному порядку, якщо нажати кнопку "реверс" або функція @ExecuteMenu spbReverse в обратний порядок не піде, а за допомогою контексного меню і функції "Обратный порядок" воно спрацьовує. І при натисканні кнопки "параметри: следующий" іде в обратному порядку. Тому можливо є якийсь інший скрипт? |
Автор: | voha [ 15 апр 2020 10:44 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Скрипник Дмитро писал(а): Кнопка "реверс" або функція @ExecuteMenu spbReverse, для слоїв" "пікети" або "точка теодолітних ходів" (напевно всі точкові) не спрацьовує. Тобто маємо пару точек, при натискані кнопки "параметри: следующий" іде в послідовному порядку, якщо нажати кнопку "реверс" або функція @ExecuteMenu spbReverse в обратний порядок не піде, а за допомогою контексного меню і функції "Обратный порядок" воно спрацьовує. І при натисканні кнопки "параметри: следующий" іде в обратному порядку. Тому можливо є якийсь інший скрипт? Код: ;Перелік позначених Скрипт змінює плановість позначених об'єктів (виводить на передній план кожний наступний об'єкт у списку їхніх номерів, сортованому в порядку спадання) - встановлює зворотній порядок відображення позначених об'єктів.
$ListObj=@Map.Selected.List $CountList=@Text.Text $ListObj @If $CountList=0 then @Break Позначте об'єкти ;Сортування номерів позначених об'єктів у зворотньому порядку @Map.BeginUpdate @Text.Sort - $NumLinText=1 %StartList @Map.DeselectAll $Obj=@Text.Line[$NumLinText] @Map.SelectObject $Obj @Map.Selected.BringToFront $NumLinText=$NumLinText+1 @If $NumLinText<=$CountList then @Goto %StartList @Map.DeselectAll @Map.EndUpdate RefreshAlways |
Автор: | Скрипник Дмитро [ 15 апр 2020 10:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Дякую "Гуру" працює!!!! |
Автор: | petrogeo [ 15 апр 2020 17:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є така скриптова функція, яка перевіряє значення параметра, на відповідність певному типу його заповнення. Наприклад в певний параметр (наприклад з ID1) до різних об'єктів карти записані різні дати у форматі ХХ-ХХ-ХХХХ, як перевірити скриптом, що дата в об'єкті записана саме у такому форматі. |
Автор: | Vladimirart08 [ 16 апр 2020 06:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
petrogeo писал(а): Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є така скриптова функція, яка перевіряє значення параметра, на відповідність певному типу його заповнення. Наприклад в певний параметр (наприклад з ID1) до різних об'єктів карти записані різні дати у форматі ХХ-ХХ-ХХХХ, як перевірити скриптом, що дата в об'єкті записана саме у такому форматі. Если идёт речь о дате то дата записывается всегда одинаково год-месяц-день во всех обменных файлах |
Автор: | petrogeo [ 16 апр 2020 08:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vladimirart08 писал(а): petrogeo писал(а): Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є така скриптова функція, яка перевіряє значення параметра, на відповідність певному типу його заповнення. Наприклад в певний параметр (наприклад з ID1) до різних об'єктів карти записані різні дати у форматі ХХ-ХХ-ХХХХ, як перевірити скриптом, що дата в об'єкті записана саме у такому форматі. Если идёт речь о дате то дата записывается всегда одинаково год-месяц-день во всех обменных файлах Так розмова про дату, але не в обмінному файлі, а про карту з параметром в який записана дата (по типу параметра =TimeStamp), от мені потрібно перевірити чи вірний формат запису, якщо записано наприклад 10.04.2020, то запис вірний, а якщо є якась зайва цифра чи знак (типу 10.04.20201 ) то запис не вірний. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 16 апр 2020 10:20 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
petrogeo писал(а): Так розмова про дату, але не в обмінному файлі, а про карту з параметром в який записана дата (по типу параметра =TimeStamp), от мені потрібно перевірити чи вірний формат запису, якщо записано наприклад 10.04.2020, то запис вірний, а якщо є якась зайва цифра чи знак (типу 10.04.20201 ) то запис не вірний. У вкладеному файлі у "Default layer" є обробник події OnParameterChange з приблизним алгоритмом перевірки значення параметра скриптом. В цьому ж прикладі в параметрі "Дата ..." встановлено маску ##-##-####. Значення цього параметра, що не відповідають цій масці, виділяються червоним кольором на закладці Інфо. А команда меню Карта-Перевірка-Формат параметрів помічає усі об'єкти з такими значеннями.
|
Автор: | petrogeo [ 16 апр 2020 11:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Dmitry_Zolotar писал(а): petrogeo писал(а): Так розмова про дату, але не в обмінному файлі, а про карту з параметром в який записана дата (по типу параметра =TimeStamp), от мені потрібно перевірити чи вірний формат запису, якщо записано наприклад 10.04.2020, то запис вірний, а якщо є якась зайва цифра чи знак (типу 10.04.20201 ) то запис не вірний. У вкладеному файлі у "Default layer" є обробник події OnParameterChange з приблизним алгоритмом перевірки значення параметра скриптом. В цьому ж прикладі в параметрі "Дата ..." встановлено маску ##-##-####. Значення цього параметра, що не відповідають цій масці, виділяються червоним кольором на закладці Інфо. А команда меню Карта-Перевірка-Формат параметрів помічає усі об'єкти з такими значеннями. Дякую. |
Автор: | Ryvol [ 19 апр 2020 14:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Добрий день. Як відключити передачу файлів на FTP? Як налаштувати "Питати дозвіл робити Анонімноий збір інформації про помилки в роботі Digitals"? Сьогодні у мене була помилка: "[Error] FormTB_30: Access violation at address 00697E49 in module 'Ged.exe'. Read of address 0000007B". У корні папки Digitals постійно створюються файли: Screenshot.png, DebugReport.txt, архів - 630148914.zip та файл ftp.txt. Коли хочу видалити то Вінда інформує, що "Помилка! Неможливо видалити c:\Digitals\ftp.txt Зніміть захист від запису". Доводиться у "Диспетчері завдань" завершити процес "File Transfer Program", а потім можна видалити файли. Текст файлу ftp.txt: open analytica.sytes.net help toirtap1994 bin quote pasv put C:\Digitals\630148914.zip quote quit bye |
Страница 36 из 50 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |