Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Нужна помощь http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2933 |
Страница 42 из 50 |
Автор: | ivan.vanek [ 11 сен 2020 13:04 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Dmitry_Zolotar писал(а): ivan.vanek писал(а): Здравствуйте! Коллеги подскажите пожалуйста, как можно отредактировать шаблон таблиц, что бы прописать там где в шапке на русском написано Угол/длина/дирекционный, прописать на украинском. В Панель управления-Региональные настройки (Настройки-Регион) надо установить регион - Україна Спасибо большое за отклик, мы нашли , это в настройке самого диджитала есть язык интерфейса, стоял автоматический, если поставить укр и перезайти то будут таблички на украинском) |
Автор: | petrogeo [ 17 сен 2020 14:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
petrogeo писал(а): Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, чи є скриптова функція, аналогічна команді меню Реєстри-Земельна ділянка, яка по кадастровому номері повертає атрибути ділянки з ППК (тип власності, цільове, площу)? Раніше таку інформацію можна було витягнути функцією @Map.GetPublicMapParcelInfo по координатах, а так як зараз вона не працює , то чи можна це якось реалізувати по кадастровому номері? Знайшов відповідь на своє питання, за допомогою функції @CreateParcelMarker CadNum. Тільки в роботі даної функції є незручність, при читанні інформації ділянки по кад.номеру, завжди показується вся карта, таке враження що в дана функція при її використанні ще застосовує команду Вид->Показать все (@ExecuteMenu ViewShowAll). Можна це якось відключити? Тому що в мене на карті дуже багато об'єктів по яких потрібно витягнути інформацію по КН, а процес оновлення карти дуже гальмує процес, функція @Map.BeginUpdate не допомагає, трохи прискорює процес команда Вид->Чорновий, але це не зручно. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 17 сен 2020 16:34 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
petrogeo писал(а): petrogeo писал(а): Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, чи є скриптова функція, аналогічна команді меню Реєстри-Земельна ділянка, яка по кадастровому номері повертає атрибути ділянки з ППК (тип власності, цільове, площу)? Раніше таку інформацію можна було витягнути функцією @Map.GetPublicMapParcelInfo по координатах, а так як зараз вона не працює , то чи можна це якось реалізувати по кадастровому номері? Знайшов відповідь на своє питання, за допомогою функції @CreateParcelMarker CadNum. Тільки в роботі даної функції є незручність, при читанні інформації ділянки по кад.номеру, завжди показується вся карта, таке враження що в дана функція при її використанні ще застосовує команду Вид->Показать все (@ExecuteMenu ViewShowAll). Можна це якось відключити? Тому що в мене на карті дуже багато об'єктів по яких потрібно витягнути інформацію по КН, а процес оновлення карти дуже гальмує процес, функція @Map.BeginUpdate не допомагає, трохи прискорює процес команда Вид->Чорновий, але це не зручно. Може всі ділянки завантажити однією спробою? Код: @Text[1].Add 0510100000:01:001:0001
@Text[1].Add 0510100000:01:002:0001 @Text[1].Add 0510100000:01:003:0004 @Text[1].Add 0510136300:01:003:0028 ;або завантажити з файлу? ;@Text[1].Load X:\Path\CadNumList.txt $SL=@Text[1].Text @CreateParcelMarker $SL |
Автор: | petrogeo [ 17 сен 2020 17:52 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Dmitry_Zolotar писал(а): petrogeo писал(а): petrogeo писал(а): Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, чи є скриптова функція, аналогічна команді меню Реєстри-Земельна ділянка, яка по кадастровому номері повертає атрибути ділянки з ППК (тип власності, цільове, площу)? Раніше таку інформацію можна було витягнути функцією @Map.GetPublicMapParcelInfo по координатах, а так як зараз вона не працює , то чи можна це якось реалізувати по кадастровому номері? Знайшов відповідь на своє питання, за допомогою функції @CreateParcelMarker CadNum. Тільки в роботі даної функції є незручність, при читанні інформації ділянки по кад.номеру, завжди показується вся карта, таке враження що в дана функція при її використанні ще застосовує команду Вид->Показать все (@ExecuteMenu ViewShowAll). Можна це якось відключити? Тому що в мене на карті дуже багато об'єктів по яких потрібно витягнути інформацію по КН, а процес оновлення карти дуже гальмує процес, функція @Map.BeginUpdate не допомагає, трохи прискорює процес команда Вид->Чорновий, але це не зручно. Може всі ділянки завантажити однією спробою? Код: @Text[1].Add 0510100000:01:001:0001 @Text[1].Add 0510100000:01:002:0001 @Text[1].Add 0510100000:01:003:0004 @Text[1].Add 0510136300:01:003:0028 ;або завантажити з файлу? ;@Text[1].Load X:\Path\CadNumList.txt $SL=@Text[1].Text @CreateParcelMarker $SL В мене скрипт робить наступне: Є карта на якій є ділянки з кадастровими і без них, скриптом перебираю послідовно кожну ділянку, і якщо у ділянки є кадастровий, то по кадастровому функцією @CreateParcelMarker створюю маркер, отримую атрибути, записую їх в перемінні, видаляю маркер, а отримані атрибути записую в параметри ділянки, і так по решті ділянок. Спробую, ще з таким варіантом, може допоможе. Витягну кадастрові в список, потім створю по них маркери, і потім можна попробувати функцією @Map.SelectByParameters по 2 параметрах (слой маркера та кадастровий номер) викачати атрибути з маркера, видалити його, і записати атрибути в ділянку по КН. |
Автор: | ТОВ Аспект [ 22 сен 2020 12:42 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Для ialexandri Відкрийте файл OnClick.dmf. Вставте через буфер обміну потрібний полігон або через Вставка/Карта. Виберіть шар PCM та зробіть точку в потрібному місці. Тоді через скрипт відкриється Кадастрова карта саме там де Ви нанесли точку (у центрі екрана). В властивостях карти вкажіть потрібний датум. |
Автор: | ialexandri [ 22 сен 2020 14:22 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
ДЯКУЮ ! |
Автор: | Stas [ 17 окт 2020 22:07 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Підкажіть будь-ласка в чому причина. Є ділянка для прикладу 20 га. яка ділиться на 10 діл. по 2 га. В файлі dmf все ок площа розділених ділянок співпадає з площею ділянки, що ділиться і координати поворотних точок новостворених ділянок точно лежать по лінії сторони ділянки, що ділиться. Але після процедури: Извлеч в IN4 і наступного збереження даних ділянок в форматі IN4 (поокремо) загальна площа новоутворених при поділі ділянок стає меншою на 0,5 кв.м. а також є зміщення координат поворотних точок новостворених ділянок в деяких місцях від лінії сторони ділянки, яка ділиться приблизно на 0,5 мм. Чи можливо таке допускається (загальна площа ділянок до 4 знаків після коми співпадає з загальною площею ділянки, яка ділиться), просто питання чи кадастровий реєстратор пропустить таке зміщення... |
Автор: | fendak [ 18 окт 2020 12:01 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
Stas писал(а): Підкажіть будь-ласка в чому причина. Є ділянка для прикладу 20 га. яка ділиться на 10 діл. по 2 га. В файлі dmf все ок площа розділених ділянок співпадає з площею ділянки, що ділиться і координати поворотних точок новостворених ділянок точно лежать по лінії сторони ділянки, що ділиться. Але після процедури: Извлеч в IN4 і наступного збереження даних ділянок в форматі IN4 (поокремо) загальна площа новоутворених при поділі ділянок стає меншою на 0,5 кв.м. а також є зміщення координат поворотних точок новостворених ділянок в деяких місцях від лінії сторони ділянки, яка ділиться приблизно на 0,5 мм. Чи можливо таке допускається (загальна площа ділянок до 4 знаків після коми співпадає з загальною площею ділянки, яка ділиться), просто питання чи кадастровий реєстратор пропустить таке зміщення... Бо так відбувається округлення (детільне пожете почитати і подивитися відео ТУТ) Зверніть, зокрема, увагу до скількох цифр після коми у вас округлює координати в меню Сервіс-Налаштування-закладка Зберегти Коли ви додаєте точку на лінії, то вона завжди буде зміщуватися відносно лінії. Загальна площа ділянок, отриманих при поділі має зійтися з площею загальної ділянки до 4 знаків після коми. Якщо не сходиться - то додайте до одної з ділянок 1 кв.метр або пробуйте ділити на інших округленнях карти, на якій ділите (меню Карта - Властивості - число десяткових знаків). Якщо 4 знаки після коми в площі співпадають - то тоді все гаразд.
|
Автор: | Stas [ 18 окт 2020 13:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Сервіс-Налаштування-закладка Зберегти прописано 3, то так має бути? І в властивостях карти (Точность координат "макс" або "3") як правильно? |
Автор: | fendak [ 18 окт 2020 17:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Stas писал(а): І в властивостях карти (Точность координат "макс" або "3") як правильно? якщо хочете щоб після "витягнути в ін4" і після збереження не змінювалися координати точок - то поставте і в Точність карти також 3 знаки. Інакше точність карти максимальна. Ви на ній ділите. Потім зберігаєте, відкриваєте ще раз, а точність уже 3 знаки. |
Автор: | Vladimirart08 [ 23 окт 2020 08:48 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Доброе утро, подскажите пожалуйста есть на карте полилиния отрезок и точечные объекты, каким образом можно выделить и удалить Несколько точечных объектов если они сидят на одном слое. |
Автор: | voha [ 23 окт 2020 09:10 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vladimirart08 писал(а): Доброе утро, подскажите пожалуйста есть на карте полилиния отрезок и точечные объекты, каким образом можно выделить и удалить Несколько точечных объектов если они сидят на одном слое. Меню Правка > Знайти...Вложение: .PNG [ 6.95 Кб | Просмотров: 5851 ] |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 28 окт 2020 15:34 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Vladimirart08 писал(а): подскажите пожалуйста есть на карте полилиния отрезок и точечные объекты, каким образом можно выделить и удалить Несколько точечных объектов если они сидят на одном слое. Можно использовать команду Карта - Проверка - Локализация. Установите слою тип Полилиния и команда пометит все объекты НЕ полигоны/полилинии. Установите тип Одиночный символ и команда пометит все НЕ точки. |
Автор: | matskows [ 06 ноя 2020 15:15 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь | ||
=Parent[0](ID70008) AL Площа (га) угіддя Є ось така функція яка працює і витягує дані якщо контури замкнуті! Чи можна так якщо контур не замкнутий так як на картинці нижче?
|
Автор: | pivivo [ 24 дек 2020 20:54 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Нужна помощь |
Доброго дня! Питання наступне. Єсть обмінний файл на земельну ділянку, одна з точок має координати Х - 5479544.91, Y - 5194134.88. У файл DGMlist.txt ввів координати пунктів ДГМ із Банку геодезичних даних, один з яких «Тури х-5486835.496 у-320125.049 висота 136.33 м6» (Система координат Полтавської області – УСК-2000). Після запускання скрипту ДГМ з’являється повідомлення «В списку не знайдено пунктів ДГМ, які росташовані ближче, як за 1000000 м до ділянки. Вкажіть більшу дистанцію…». Як зробити, щоб системи координат були однаковими, і скрипт сформував сторінку проектної документації?? Дякую! |
Страница 42 из 50 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |