Дякую Вам красно
Bondarets Alexander за Ваше терпіння, а саме головне - за бажання допомогти.
Так, питання піднімав особисто Ваш покірний дописувач. Того разу отримано вичерпну відповідь від Вас же.
viewtopic.php?p=15607#15607 Цілком розумію, що без наявних точок - цілісність топології забезпечити не є можливим.
Та все ж необхідне рішення, що забезпечить альтернативу ручному процесу "Выравнивание-Перемещать только ближайшие точки" та послідовного вказування створів....
ХМL зберігає координати з точністю до трьох знаків після коми. При повторному відкриванні щойно збереженого ХМL (при наявності ствОрових точок) відповідно цілісність топології вже порушено - і, як наслідок, втрата дочірніх елементів при перезбереженні вищезазначеного XML гарантована.
Рішення проблеми, шляхом додавання точок у ділянку - не припустиме, оскільки є не доцільним та таким, що захаращує кадастровий план (через додавання "лишніх" промірів та збільшення каталогу координат). На прикладі того файлу, що Вам пересилав, це досить яскраво ілюструється.
Отже, вихід бачу (особисто,та скоріше за все досить суб'єктивно) у автоматизації процесу "Выравнивание-Перемещать только ближайшие точки" при значенні "Точность координат" = "Макс". Принаймні тоді, всі дочірні елементи лишаються на місці. Альтернативи ми з Вами, здається, перебрали всі?