Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 28 мар 2024 23:06

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Графічні матеріали що вносяться до ДЗК про НГО земель НП.
СообщениеДобавлено: 25 авг 2016 08:36 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
29 сен 2010 08:14
Сообщения: 68
Откуда: Хмельницький
Відповідно до вимог «Про Державний земельний кадастр» графічні відомості про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів необхідно вности до Державного земельного кадастру в електронному вигляді (шейп-файлах).
Як саме це має відбуватись, можливо хтось може поділитись досвідом? Буду вдячний за будь-яку інформацію!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графічні матеріали що вносяться до ДЗК про НГО земель НП.
СообщениеДобавлено: 31 авг 2016 14:24 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июл 2009 08:22
Сообщения: 443
Откуда: Старобельск
Спочатку в dmf файл вставляємо зі своїх креслень межі населених пунктів, зон, районів, факторів, агрогруп і т.п., переносимо їх у відповідні шари, заповнюємо семантику, згідно вимогам і зберігаємо в шейп. В чому конкретно виникли складнощі?

_________________
П. Вечеров


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Графічні матеріали що вносяться до ДЗК про НГО земель НП.
СообщениеДобавлено: 07 сен 2016 09:06 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
29 сен 2010 08:14
Сообщения: 68
Откуда: Хмельницький
paul писал(а):
Спочатку в dmf файл вставляємо зі своїх креслень межі населених пунктів, зон, районів, факторів, агрогруп і т.п., переносимо їх у відповідні шари, заповнюємо семантику, згідно вимогам і зберігаємо в шейп. В чому конкретно виникли складнощі?

Поки що складнощі були в тому, що я не розумів саму процедуру - що робити і в якій послідовності. Із того, що ви написали я розумію, що потрібно окремо, напр., для межі населеного пункуту створити порожній dmf, вставити саму межу, замінити на шар запропонований у прикладі, заповнити необхідні параметри і зберегти в шейп. Все правильно? Якщо так, то думаю складнощів не повинно бути. Але на днях ДЗК на сайті оприлюднили приклад електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів http://www.dzk.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=477:structurapdf&catid=36:i Запропонований XML взагалі не відкривається. І що він собою представляє? То виходить потрібно на основі своїх креслень зробити набір шейп-файлів, запропонованих у прикладі, і плюс XML- файл, як обміннк? Так виходить?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 105


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB