Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Трансформація кооррдинат http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=630 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | misha_OD [ 06 янв 2008 17:51 ] |
Заголовок сообщения: | Трансформація кооррдинат |
Чи є в Digitals інструменти для трансформування координат з однієї Ск в іншу (напрю., з Ск 42 в Ск 63)? |
Автор: | pola [ 06 янв 2008 22:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
читайте FAQ для начинающих пользователей и Новые возможности программы. в конце концов хелп читайте |
Автор: | Sergey Oleynik [ 08 янв 2008 08:44 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
misha_OD писал(а): Чи є в Digitals інструменти для трансформування координат з однієї Ск в іншу (напрю., з Ск 42 в Ск 63)? Есть. Меню Карта|Система координат. Пример параметров для пересчета СК42-СК63 |
Автор: | misha_OD [ 09 янв 2008 18:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
Спасибі Sergey Oleynik за інфу !!! |
Автор: | misha_OD [ 04 окт 2008 09:21 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
В нових версіях програми перехід з/в СК42 - СК63 потрібно робити через проміжну систему WGS84? Чи правильною є така послідовність дій: У мене є координати в СК63. В діалозі Переобчислення в іншу систему координат (див рис.) я вибираю перехід з плоскої в земну систему координат. В лівій частині діалогу я вказую вихідну СК та її зону: Вложение: .JPG [ 26.17 Кб | Просмотров: 9158 ] Так я отримав широту/довготу в WGS84. Тепер потрібно ще раз виконати команду меню Карта/Система координат... і в діалозі вибрати перехід з географічних координат в плоскі, вказавши в правій частині діалогу назву СК та її зону. Вложение: 2.JPG [ 26.65 Кб | Просмотров: 9157 ] Тепер я повинен отримати координати в СК 42??? |
Автор: | misha_OD [ 04 окт 2008 09:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
Чи можна задати звязуючі точки для переходу з плоскої СК в плоску СК в DATUMS.INI і потім викликати цей перехід з діалогу Переобчислення в іншу систему координат ? Бо в діалозі я не бачу можливості виклику такого переходу: Вложение: .JPG [ 38.15 Кб | Просмотров: 9172 ] Потрібно кожного разу забивати координати звязуючих точок? |
Автор: | misha_OD [ 04 окт 2008 09:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
Як реалізувати перехід з плоских координат в широту/довготу на еліпсоїді Красовського (і навпаки) ? Це можливо у вашій програмі? |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 04 окт 2008 13:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Трансформація кооррдинат |
Ищите раздел Упрощенное использование карт в разных системах координат на 6-ой странице Новых возможностей. viewtopic.php?f=1&t=11&st=0&sk=t&sd=a&start=75 Большинство ваших вопросов отпадут сразу. Краткое резюме: - пересчет прямоугольных СК - СК идет через назначение соответствующих систем в Карта-Свойства и копирование/вставку из карты в карту. - пересчет географические - прямоугольные (и наоборот) остается в Карта-Система координат. Все описания СК в datums.ini заточены под WGS, кроме Pulkovo. По поводу преобразования на плоскости по связующим, читайте 2-ую страницу, раздел Перепривязка участков, собранных в условной системе координат viewtopic.php?f=1&t=11&p=238&hilit=%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%2A+%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%2A#238 Там преведено несколько типовых способов такого пересчета. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |