Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=681 |
Страница 3 из 7 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 26 фев 2015 08:59 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Розрахунок оптимального рівня не змінився, а от інші розміри карти могли вплинути на цей розрахунок. |
Автор: | Sergio_3777 [ 26 фев 2015 13:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
а як можна зробити щоб на "опримальному" загружало, оскільки на 17 не можна подивитися всіх даних про земельну ділянку (кад. номер, площа... і т.д)? |
Автор: | fendak [ 26 фев 2015 16:01 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... | ||
раніше дійсно відкривалося на 19-тому рівні і чіткість була значно кращою, але десь пів року тому чи навіть більше вже ні. але інформацію про площу і кад.номер можна отримати і з 17-го рівня без проблем. З чого ви, Sergio_3777, взяли що не можна? в ідеалі було б непогано, якби взагалі можна отримувати обмінні файли з публічної карти
|
Автор: | Sergio_3777 [ 02 мар 2015 11:58 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
fendak писал(а): раніше дійсно відкривалося на 19-тому рівні і чіткість була значно кращою, але десь пів року тому чи навіть більше вже ні. але інформацію про площу і кад.номер можна отримати і з 17-го рівня без проблем. З чого ви, Sergio_3777, взяли що не можна? в ідеалі було б непогано, якби взагалі можна отримувати обмінні файли з публічної карти в мене, коли на 17 рівні загружає, то тільки кадастрову карту. Коли я клацаю 2 рази на ділянку, то ніяка інформація не відображається, це дуже незручно, можливо в мене щось не то в настройках??? на рахунок ідеї з обмінними файлами то дійсно було б набагато простіше, але, я думаю що такого не буде, публічно координати показувати ніхто не захоче) |
Автор: | fendak [ 06 мар 2015 14:47 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... | ||
не загружати ортофото може ще тому, що в насройках стоїть замість "ортофотоплани" "карта масштабу 1:100000. Ця карта взагалі не грузиться, замість неї кадастрова без ортофото. І, користуючись нагодою, запитаю в розробників програми, чому зняли із "загрузки з інтернету" карту Open Street Map? Це була дуже зручна і корисна карта, де можна було бачити назви вулиць, номери будинків. Проблеми з дозволами на використанням даних карт?
|
Автор: | Александр1981 [ 01 апр 2015 07:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Ребята а чего перестала работать загрузка тайлов Navteq maps? раньше работало а сейчас всё грустно. Можно это исправить ведь многие участки лучше покрывает именно этот сервис. |
Автор: | klaid [ 31 май 2015 18:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Піскажіть, як зберегти одним файлом, картинкою (.tif, jpg....) карту з підгруженими растрами з кадастрової карти? "Файл-Експорт в..." зберігає тільки те що в рамці, треба щоб було все що в межах екрану. |
Автор: | fendak [ 31 май 2015 19:40 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Завантаження з інтернету - Установки - закладка Експорт. Але тоді збережеться в зображення тільки растр, без об'єктів на карті. А щоб зберегти об'єкти з растром розмахом в область видимості на моніторі потрібно змінити розмір області видимості (рамку) Малюєте прямокутник по межі області видимості екрана. Виділяєте і нажимаєте Карта - Установити рамку. Ну і дальше так, як ви робили. |
Автор: | klaid [ 31 май 2015 22:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
дякую, але деталізація страждає, можна ще через Сервис-Графический фрагмент... |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 01 июн 2015 21:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Що заважає задати потрібні розміри рамці карти та експортувати в растр (Файл-Експорт у..)? Можна ще скриптом отримати растр визначених розмірів |
Автор: | klaid [ 02 июн 2015 19:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Dmitry_Zolotar писал(а): Що заважає задати потрібні розміри рамці карти та експортувати в растр (Файл-Експорт у..)? Можна ще скриптом отримати растр визначених розмірів Якість і розміри вихідного файлу. Підскажіть як подивитись актуальну дату карт завантажених з Кадастру України? |
Автор: | ialexandri [ 12 июн 2015 12:50 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... | ||
Проблема із загрузкою растрів, було все добре і просто перестало працювати.
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 июн 2015 14:34 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Спробуйте вказати датум з номером зони |
Автор: | GeKo [ 15 июн 2015 19:53 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... | ||
Питання!!! Чому при завантаженні яндекс карти в максимальному зближенні мені половину зображення завантажує нормально (пів екрану), а друга половина - сіра полоса, таке враження, що пошкоджений растр... А коли нажимаю відкрити в браузері - то відкриває чудову картинку???
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 15 июн 2015 21:41 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Команда меню Растр/Загрузка из Интернета... |
Викладіть координати цієї місцевості на форумі або на help@vingeo.com |
Страница 3 из 7 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |