Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 24 апр 2024 08:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
Повністю задовільняє моїм вимогам. 0%  0%  [ 0 ]
Задовільняє, але б хотілось б деяких вдосконалень. 71%  71%  [ 10 ]
Не користуюсь для друку Digitals 0%  0%  [ 0 ]
Не часто друкую інформацію з Digitals 7%  7%  [ 1 ]
Не задовільняє 21%  21%  [ 3 ]
Всего голосов : 14
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 06 июл 2008 15:07 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Стикнувся з проблемою роздруківки Збірного кадастрового плану. А саме хочеться щоб у одній половині кадастрового плану було креслення, а у іншій викопіювання з якогось растрового матеріалу. Чи можлива реалізація такого в Діджиталс?

Основні терміни:
"Model" - основна робоча область данних, де знаходиться основна інформація в пееновній системі координат. Аналог того де ми працюємо у діджиталс
"Layout" - область для друку інформації у вигляді окремої закладки (як у Excel). Зазвичай там знаходится рамочка з необхідною атрибуткою та частина креслення яку ми роздруковуємо.
Viewport - об'єкт у вигляді замкненої полілінії або кола. Необхідний для виведення необхідної інформації представленої у "Model" в "Layout". Має атрибут маштабування представленої інформації. Масштаб 1:1, 1:2, 1:5 і т.д.

Тепер детальніше... Розкажу як це реалізовано в Автокад і чи можливо таке в Діджиталс?
В Автокад в одному креслені є закладки. Одна закладка "Model" (Аналогічна робочому полю в Діджиталс) та необмежена кількість закладок "Layout" (Закладки для друку результатів з Model - та не тільки).
У "Layout" можливо зробити Viewport, об'єкт у вигляді рамки, або замкненої полілінії, (така собі інтеграція данних "Model" у "Layout" у окошку) - тобто ми певну частину креслення (та що нас цікавить) зробленого у "Model" висвітлюємо у "Layout". При цьому інформація що висвітлюється у Viewport може частково відображати данні "Model" - тобто висвітлюсати на всі шари (слои). Напр. нам не треба щоб висвітлювався шар з растром.

Приклад 1.
Мені необхідно роздрукувати Збірний кадастровий план по переоформленю земельної ділянки (паю) з одного громадянина на іншого. Вхідними даними є файл з розпроектуванням усього господарства з растровою підкладкою.
В Автокаді я беру у "Layout" роблю Viewport необхідної частини "Model" у масштабі 1:5, при цьому закриваю саме для конкретного Viewport певні шари (шар з растром). А у лівому верхньому куті роблю ситуаційну схемку тої самої частини "Model" але у масштабі 1:100 та вже відключаю для перегляду усі шари крім растру та контурів ділянок.

Приклад 2.
Я роблю кадастровий план - чому б його не робити в тому ж креслені, у вигляді окремої закладки, де й є уся повна інформація по договору. Так само з реєстраціною карткою та державним актом. А не роблю окремо файли на кад. план, на державний акт і
т.д., а якщо все змінилось - тоді все по новій треба перероблювати.

Приклад 3.
Мені треба роздрукувати 150 кадастрових планів для договорів оренди. Для цього я виділяю ці ділянки , а потім для усих них роблю за допомогою шаблона кадастровий план. І в мене виходить 150 файлів - не зручно погодтесь. А можна по іншому аналог Word слияния або Report у Digitals - виділив необхідні ділянки а потім переходом (кнопкою стрелка) від одного запису (ділянки) до іншого роздрукував усі кадастрові планчики. Або навіть автоматом все роздрукував без перегляду.


Вложения:
Model_1.JPG
Model_1.JPG [ 8 Кб | Просмотров: 9828 ]
Layout A3_изменение размера.JPG
Layout A3_изменение размера.JPG [ 101.49 Кб | Просмотров: 9832 ]
Layout A4.JPG
Layout A4.JPG [ 57.41 Кб | Просмотров: 9844 ]


Последний раз редактировалось nikodim 06 июл 2008 21:34, всего редактировалось 4 раз(а).
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 06 июл 2008 17:13 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
04 дек 2004 19:41
Сообщения: 1035
Откуда: г. Харьков
Организация связи "исходный чертеж--сгенерированые документы" или системы подобной AutoCAD Layouts - дело будущего.
Пока же можно посоветовать под конкретный проект создавать специализированый шаблон, куда заранее вставить ситуационный растр. Я думаю, 150 участков того стоит.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 07 июл 2008 06:53 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Dmitriy Fedorov писал(а):
Пока же можно посоветовать под конкретный проект создавать специализированый шаблон, куда заранее вставить ситуационный растр. Я думаю, 150 участков того стоит.

На растр накладені ще й контура ділянок, щоб стрілкою показувати місцерозташування ділянки. Виходить треба спершу зробити принтскрин (тоді втратимо масштаб) та його вставити у сит. схемку, або зробити друк у файл (але все одно треба якось потім растр переприв'язувати щоб отримати певний масштаб)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 22 июл 2008 12:36 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
14 дек 2005 20:20
Сообщения: 274
Откуда: Черновцы
Большой плюс дигиталса в том что работа идет с печатной формой напрямую. Но в конкретном случае это минус. Альтернативой подходу автокада к решению данной проблемы является подход Мапинфо. Тут такие вещи очень удобно и быстро делаются. Дело в том что в Мапинфо есть Layout который может в себе содержать данные с разных открытых наборов (вектор, вектор+растр, растр) причем с полным соблюдением масштабов. Изменения в одной из карт автоматически меняет содержимое Layout.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 23 июл 2008 05:43 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
20 июн 2007 21:35
Сообщения: 69
Откуда: Винница
nikodim писал(а):
...Виходить треба спершу зробити принтскрин (тоді втратимо масштаб) та його вставити у сит. схемку, або зробити друк у файл (але все одно треба якось потім растр переприв'язувати щоб отримати певний масштаб)

не обов'язково вказувати масштаб. Під викопіюванням потрібно вказати "фрагмент із збірного кадастрового плану" і тоді все буде ОК. Самі так робимо вже не перший рік :wink:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 29 июл 2008 21:40 
Гуру
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
06 фев 2008 18:09
Сообщения: 312
Откуда: Ужгород
nikodim писал(а):
Dmitriy Fedorov писал(а):
На растр накладені ще й контура ділянок, щоб стрілкою показувати місцерозташування ділянки. Виходить треба спершу зробити принтскрин (тоді втратимо масштаб) та його вставити у сит.


почему не использовать: Сервис\Графический фрагмент...
довольно удобно и в нужном масштабе :wink:
можно сориентировать растр и в координатах вкладывать участок прям из обменника (провереный метод)

_________________
ГрызЁм гранит науки, и внедряем осколки в массы!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 29 июл 2008 21:46 
Гуру
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
06 фев 2008 18:09
Сообщения: 312
Откуда: Ужгород
nikodim из своего опыта, ежели хош переходить на дигиталс, надо напрочь забыть про акад, и начинать все сначала...
парочка месяцев, и дигиталс даст свои плоды.
переход на дигиталс был довольно болезнен, ибо программы различные и принципы работы координально отличаются
но оно того стоит
нынче акад использую в крайних случаях, хотя наработки болшие

_________________
ГрызЁм гранит науки, и внедряем осколки в массы!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 01 авг 2008 06:30 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
kukin писал(а):
парочка месяцев, и дигиталс даст свои плоды.


Я руками и ногами за него уже года 2. Время от времени слежу за новшествами.
Но 2 месяца на до есть и пить, поетому тяжело себе позволить 2 месяца потратить на переход. При всем том что
начальству глубоко наср... на чем ти делаеш работу. А потом я перейду, а остальной коллектив как будет работать с моими нароботками.
Но понимаю что рано или позно надо менять ПО. Акад - ет для чертежников...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 11 авг 2008 20:50 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 янв 2008 17:06
Сообщения: 636
Откуда: Одеса
Я теж все менше працюю в АвтоКаді. Найбільша незручність для мене в Діджіталсі - друк звітної документації. Як графічної так і текстової. Як на мене, все якось замудрено-закручено.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи влаштовує вас реалізація функції друку в Digitals?
СообщениеДобавлено: 12 авг 2008 08:31 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
26 фев 2007 12:04
Сообщения: 1751
Откуда: Vinnitsa
Цитата:
Я теж все менше працюю в АвтоКаді. Найбільша незручність для мене в Діджіталсі - друк звітної документації. Як графічної так і текстової. Як на мене, все якось замудрено-закручено.


Такое ощущение поначалу. Зато когда приходит просветление, начинаешь понимать, насколько гибкая система с использованием шаблонов и какие сложные задачи можно с их помощью решать.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 110


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB