Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 28 мар 2024 16:02

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 207 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 06 авг 2014 07:32 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
16 май 2013 11:54
Сообщения: 116
Откуда: м.Біла Церква, Київська обл.
Dmitry_Zolotar писал(а):
1. Откройте файл Схема размещения участка.dmt
2. В менеджере слоев выделите слой Ін4_Ділянка
3. Вызовите контекстное меню и выберите в нем Скрипт обработки событий
4. Добавьте скрипт (см. ниже) в правую часть окна редактирования скрипта
5. Сохраните файл и перезапустите ged.exe

Код:
;Скрипт обработки события-добавления объекта слоя
%Events.OnAdd
;Вставка по ссылке всех tif-растров из папки D:\Rasters\
@Map.InsertRasters D:\Rasters\*.tif
Правка | На задний план
@Map.DeselectAll


СПАСИБО БОЛЬШОЕ ЭТО ИМЕННО ТО ЧТО Я ХОТЕЛ НИЗКИЙ УКЛОН РОЗРАБАМ!!!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 22 авг 2014 01:04 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
25 дек 2007 11:44
Сообщения: 196
Очередной апдейт XMLReport вер. 1.3. Записал ролик по созданию шаблонов ворда, сейчас 2 часа ночи :shock: , так что не серчайте на качество.
https://onedrive.live.com/redir?resid=A014EA496EAFDA4E%2110570
Смотрите, добавил демку ...\Templates\_DemoNeighbors
Цитата:
Програма не розуміє крапку в координатах, в попередній версії все було нормально

Спасибо, исправил.


Вложения:
Комментарий к файлу: XML Report v1.3
Внимание архив перезалит 22.08.2014

XMLReport_v1_3.rar [3.69 Мб]
Скачиваний: 551


Последний раз редактировалось Sergey 22 авг 2014 12:30, всего редактировалось 1 раз.
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 22 авг 2014 10:19 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
02 апр 2013 15:28
Сообщения: 177
Програма не розуміє крапку в координатах, в попередній версії все було нормально


Вложения:
 координатах.JPG
координатах.JPG [ 5.47 Кб | Просмотров: 13351 ]
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Друк кадастрових планів
СообщениеДобавлено: 03 окт 2014 10:27 
Участник
Участник

Зарегистрирован:
03 окт 2014 10:01
Сообщения: 1
Підкажіть чи є dmt-файли в XML-шаблоні на формування кадастрових планів і проектів відведення.У нас земельні відділи вимагають формату А3. На даний час змушений формувати XML, потім трансформувати в IN4 і тоді друкувати кадастрові плани. Лишній геморой! Наперед дякую за підказки чи шаблони dmt-файлів


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Друк кадастрових планів
СообщениеДобавлено: 03 окт 2014 14:06 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
26 фев 2007 12:04
Сообщения: 1751
Откуда: Vinnitsa
Іван73 писал(а):
Підкажіть чи є dmt-файли в XML-шаблоні на формування кадастрових планів і проектів відведення.У нас земельні відділи вимагають формату А3. На даний час змушений формувати XML, потім трансформувати в IN4 і тоді друкувати кадастрові плани. Лишній геморой! Наперед дякую за підказки чи шаблони dmt-файлів

Можете взять шаблон CadPlanA4.dmt из дистрибутива за основу и поменять размер листа на А3.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Нужна "коза" проекта!!!!
СообщениеДобавлено: 07 окт 2014 14:06 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
21 дек 2013 22:52
Сообщения: 40
"Проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь"
Кто с таким чудом сталкивался? Как его делать? Буду рад любой помощи. Заранее благодарен!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нужна "коза" проекта!!!!
СообщениеДобавлено: 08 окт 2014 09:41 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Почитайте тут

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 13 окт 2014 15:54 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
04 май 2011 13:47
Сообщения: 35
Sergey писал(а):
Очередной апдейт XMLReport вер. 1.3. Записал ролик по созданию шаблонов ворда, сейчас 2 часа ночи :shock: , так что не серчайте на качество.
https://onedrive.live.com/redir?resid=A014EA496EAFDA4E%2110570
Смотрите, добавил демку ...\Templates\_DemoNeighbors
Цитата:
Програма не розуміє крапку в координатах, в попередній версії все було нормально

Спасибо, исправил.

Дуже класна прога і АПГРЕЙТ чудовий. Є одне питання чи можливо приєднати до Вордовського шаблона обмеження з файла.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 13 окт 2014 19:08 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
Sergey писал(а):
XMLReport вер. 1.3.

Цікава і дуже корисна програма. Але я, на жаль не користуюся, бо не вистачає дечого у функціоналі:
1. Можливість інтегрування не тільки з Microsoft Word, а і з Open Office
2. Можливість створювати шаблони не тільки на дві, а й на більшу кількість ділянок
3. Можливість розписувати в шаблонах площу по окремих ділянках, а не тільки разом. Наприклад, потрібно, загальна площа 0,45 (в т.ч. ОЖБ - 0,25, ОСГ - 0,20)

А загалом по функціоналу програма серйозна. І особливо вразило, як ви розчленували назви суміжників так, що відсортовує дороги від власників.

Також хочу вам звернути увагу, що ви якось надто складно сформували інтерфейс програми. Я поки розібрався (навіть з допомогою мануалу і відеоінструкції) що й до чого там, то аж голова заболіла. І то ще не до кінця все зрозумів. Інтерфейс програми має бути більш інтуїтивно зрозумілим. Так, скажімо, Настройки користувача засунули десь аж в Інструменти у випадаючому списку. А вони мають бути на більш доступному місці для того, щоб починаючи роботу з програмою звичайний юзер відразу їх побачив і заповнив.

При формуванні звіту у Word не зрозуміло для чого зправа вибирати тип техдокументації, якщо все одно зліва треба вибирати шаблон. Зробили б якось, щоб воно сортувало шаблони чи що.

Не помішали б підказки, які появляються при наведенні на кнопки.

При формуванні першого шаблону (004Borod1) в тексті пояснювальної записки видає помилку: "розроблений згідно Помилка! Змінну документа не вказано. та договору на виконання проектних робіт", тобто не підтягує змінну PCNameRod. Не розумію, це її весь час потрібно заповнювати вручну у таблиці "OLE-переменние", чи воно просто автоматично не визначилось чомусь по кадастровому номеру?

Також при формуванні на дві ділянки якось неправильно заповнює адресу. Щось там забагато ком і спереду і всередині (, по вулиці , Нова, , 8, в межах с.Іванове)

Не сприйміть це все за образу, а чисто, як критику задля покращення.

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 13 окт 2014 22:37 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
25 дек 2007 11:44
Сообщения: 196
fendak писал(а):
Не сприйміть це все за образу, а чисто, як критику задля покращення.

Побільше б таких образ :D , а то не зрозуміло - потрібно це комусь чи ні?
Піду по порядку:
fendak писал(а):
1.Можливість інтегрування не тільки з Microsoft Word, а і з Open Office

Я з Вами цілком згоден. Не хочу тут розпочинати священні війни, але більшість використовує "безкоштовний" офіс, але це не значить, що ця порада буде мною проігнорована.
fendak писал(а):
2. Можливість створювати шаблони не тільки на дві, а й на більшу кількість ділянок

Зараз, як і раніше у програми не має обмеження на кількість ХМЛ файлів.
fendak писал(а):
3. Можливість розписувати в шаблонах площу по окремих ділянках, а не тільки разом. Наприклад, потрібно, загальна площа 0,45 (в т.ч. ОЖБ - 0,25, ОСГ - 0,20)

Тут не зовсім зрозуміло, що Ви маєте на увазі. Бо, як раніше вже писав є три режими:
- Одиночний - генерує всі *.dot документи (тільки ті, в яких включений даний режим) на кожний ХМЛ окремо, тому якщо взяти наприклад ActMezh.dot (Акт меж), поставити даний режим, то отримуємо: "кількість ХМЛ = *i.dot (кількості згенерованих Актів)"
- Одиночний по власниках - все те саме, але групує по власнику. Якщо, наприклад маємо 10 хмл (ділянок), з них 0001, 0002, 0003 - ділянки гр. Іванова Петра Семеновича; 0004, 0005, 0006, 0007 - гр. Гаврилюка Степана Федоровича; 0008, 0009, 0010, 0001 - гр. Глушка Сергія Едуардовича. На прикладі Zajava.dot (Заяви), отримаємо три окремих заяви зі всіма витікающими даними:
площа1, кад№1,...1 = 0001 + 0002 + 0003,
площа2, кад№2,...2 = 0004 + 0005 +0006 +0007,
площа3, кад№3,...3 = 0008 +0009 +0010 +0001

Дані можуть перекриватися - як в даному випадку - ділянка 0001 належить Іванову П.С. і Глушку С.Е.
- Груповий - тут я думаю зрозуміло, що всі дані зливаються в купу. На прикладі _Main.dot, по замовчуванню в нього включений даний режим і стоїть він перший в списку "порядок шаблонов", бо він є основним або результативним документом.
fendak писал(а):
А загалом по функціоналу програма серйозна. І особливо вразило, як ви розчленували назви суміжників так, що відсортовує дороги від власників.

Це якраз найпростіше, можливо самому додавати перелік слів в файлі ...\Lists\NBExcept.txt

fendak писал(а):
Я поки розібрався (навіть з допомогою мануалу і відеоінструкції) що й до чого там, то аж голова заболіла.

Так, мабуть з відео переборщив смисловою нагрузкою, мета якого показати не тільки як змінювати/добавляти ліцензії, виконавців, назви землевпорядних підприємств і т.д. (хоча цього достатньо, щоб почати роботу), а й створювати власні списки з привязкою до адміністративних рівнів і самих погоджувальних органів влади, назначати шаблони в залежності від типу землевпорядної документації і адміністративного місцерозташування ділянки. А саме головне: кожен може створити власні шаблони, правда для цього необхідно хоча б мати якусь уяву про поля у Ворді.
fendak писал(а):
помилка! Змінну документа не вказано. та договору на виконання проектних робіт", тобто не підтягує змінну PCNameRod

Дивно :roll: в мене працює. Спочатку перевірте чи взагалі ці дані зчитуються з ХМЛ, на вкладці Data XML у таблиці Ole Переменные в строці PCNameRod. Якщо там пусто, відправте ХМЛ на geopos@live.com буду дуже вдячний. А вот коли не пусто, тоді здогадуюсь, що ця проблема виникає в _Main.dot? Тоді відкрийте даний шаблон (ПКМ на _Main.dot -Открыть), удаліть дане поле і створіть заново.
fendak писал(а):
Щось там забагато ком і спереду і всередині (, по вулиці , Нова, , 8, в межах с.Іванове)

З цим повністю згоден, постараюсь виправити в наступному випуску.
fendak писал(а):
При формуванні звіту у Word не зрозуміло для чого зправа вибирати тип техдокументації, якщо все одно зліва треба вибирати шаблон. Зробили б якось, щоб воно сортувало шаблони чи що.

А Ви виберіть справа тип документації 015 або 008 одразу здогадаєтесь.
sirenko_s_a писал(а):
Є одне питання чи можливо приєднати до Вордовського шаблона обмеження з файла.

Зараз не можу відповісти на це питання, бо вже не памятаю. Точно знаю під обмеження створена структура в Делфи, зчитується з ХМЛ, і дещо з обмежень видає у Digitals. Залишається тільки "включити", але це в наступному випуску.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 14 окт 2014 07:59 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
04 май 2011 13:47
Сообщения: 35
sirenko_s_a писал(а):
Є одне питання чи можливо приєднати до Вордовського шаблона обмеження з файла.

Зараз не можу відповісти на це питання, бо вже не памятаю. Точно знаю під обмеження створена структура в Делфи, зчитується з ХМЛ, і дещо з обмежень видає у Digitals. Залишається тільки "включити", але це в наступному випуску.[/quote]

Дякую за відповідь. Будем чекати нового випуску програми, бо вона дійсно потужна.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 14 окт 2014 08:04 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
04 май 2011 13:47
Сообщения: 35
fendak писал(а):
Sergey писал(а):
XMLReport вер. 1.3.

2. Можливість створювати шаблони не тільки на дві, а й на більшу кількість ділянок
3. Можливість розписувати в шаблонах площу по окремих ділянках, а не тільки разом. Наприклад, потрібно, загальна площа 0,45 (в т.ч. ОЖБ - 0,25, ОСГ - 0,20)

Можна привязати шаблон до різних площь за допомогою Ole Переменных AreaCVuse. Як саме, то я думаю Гуру краще розкаже бо можу помилитись (давно вже зробив).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 14 окт 2014 08:10 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
04 май 2011 13:47
Сообщения: 35
Як можна Ole Переменных добавить нове поле (хочу там вказувати Обмеження на зем. діл. і привязувати його у Ворд)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 14 окт 2014 11:48 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
sirenko_s_a писал(а):
Можна привязати шаблон до різних площь за допомогою Ole Переменных AreaCVuse.

Воно то так, але і не так. В даній змінній є тільки "0.15га - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , 0.0175га - для ведення особистого селянського господарства", а мені не треба це все, мені треба тільки площі.

Взагалі треба на титулці:

діл.1(ОЖБ) 4621288200:01:001:0001
діл.2(ОСГ) 4621288200:01:001:0002
діл.3(сад) 4621288200:01:001:0003

в технічному завданні:

Площа ОЖБ - 0,1500 га
Площа ОСГ1 - 0,3241 га
Площа ОСГ2 - 0,2258 га
За допомогою яких перемінних це зробити?
Sergey писал(а):
Зараз, як і раніше у програми не має обмеження на кількість ХМЛ файлів

перепрошую, дійсно відкриває. Просто не розписує окремо площі ділянок під ОСГ, а сумує.
Правда, я не повністю розібрався з цими режимами одиночним, груповим і поіменним. Може дійсно формує окремо.
Sergey писал(а):
Спочатку перевірте чи взагалі ці дані зчитуються з ХМЛ, на вкладці Data XML у таблиці Ole Переменные в строці PCNameRod.


на вкладці Data XML пусто. Обмінний файл вишлю. Але в мене видає помилку по усіх XML.

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Делимся шаблонами
СообщениеДобавлено: 14 окт 2014 16:00 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Шаблон відомості про вирахування площі ділянки


Вложения:
Unpack_to_Digitals_folder_and_restart_Ged_exe.zip [4.79 Кб]
Скачиваний: 806

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals
Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 207 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 115


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB