Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Пересчет в УСК2000 http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=2801 |
Страница 4 из 10 |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 29 дек 2016 11:30 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Roman Khomyshynets писал(а): Невже розсекретили? Але чому тоді їх називають наближеними? Бо не вказані розвороти, а лише зсуви. |
Автор: | nick [ 17 янв 2017 19:20 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Чому нескористатись каркулятором від Науково-дослідного інституту геодезії і картографії http://dgm.gki.com.ua/ua/transkord |
Автор: | zahidzem [ 19 янв 2017 10:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Калькулятор не работает (уже не работает) |
Автор: | Sergey Oleynik [ 19 янв 2017 10:11 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Добавили в Digitals собственный пересчет между СК63 и УСК2000 для всей территории Украины viewtopic.php?p=14294#14294 Пробуйте, давайте замечания. |
Автор: | faram [ 19 янв 2017 13:13 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
А можно еще сделать и местные сети МСК-12 |
Автор: | @lex [ 19 янв 2017 20:25 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 | ||
Sergey Oleynik писал(а): Пробуйте, давайте замечания. Здравствуйте, ув. разработчики! Недавно в связи с необходимостью заказывал пересчет координат с СК63(3) в УСК-2000 в организации по предоставлению услуг GNSS сети (http://systemnet.com.ua/index.php?optio ... 86&lang=ru). Опробовав Ваш новый сервис по пересчету на тот же объект обнаружил расхождение в точках от 2 до 5 см и площадь у них - 1189,0777 га, у Вас - 1189,0798 га. На первый взгляд результат неплохой, но хотелось бы Ваш коментарий!
|
Автор: | VetalSheva [ 20 янв 2017 14:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Перерахував 3 пункти Київська область Бородянський район. так має бути?). Також при перерахунку звичайних ділянок площа збільшується приблизно з 0,1200 га. на 0,1201га. ск63 № X Y 1 5607267,353 3326885,690 2 5600390,518 3319747,585 3 5594618,229 3334895,412 УСК 2000 (перераховані) № X Y 1 5620372,565 5703576,587 2 5613255,300 5696671,210 3 5607994,592 5712012,953 УСК 2000 придбані в НДІГК 1 5620372,552 5703576,588 2 5613255,293 5696671,208 3 5607994,557 5712012,941 |
Автор: | BoooM [ 22 янв 2017 23:41 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
як створити у датумі параметри для переходу у місцеву систему координат МСК-73 наприклад? Основні дані там вже є в параметрах УСК2000, але не зовсім розумію які і де потрібно добавити для переходу в МСК. Чи без зв'язуючих точок не вийде? |
Автор: | Sergey Oleynik [ 23 янв 2017 09:45 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
@lex писал(а): Здравствуйте, ув. разработчики! Недавно в связи с необходимостью заказывал пересчет координат с СК63(3) в УСК-2000 в организации по предоставлению услуг GNSS сети (http://systemnet.com.ua/index.php?optio ... 86&lang=ru). Опробовав Ваш новый сервис по пересчету на тот же объект обнаружил расхождение в точках от 2 до 5 см и площадь у них - 1189,0777 га, у Вас - 1189,0798 га. На первый взгляд результат неплохой, но хотелось бы Ваш коментарий! Да, это типичный результат. По мере развития нашей сети он, надеюсь, будет улучшаться. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 23 янв 2017 10:43 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
VetalSheva писал(а): Перерахував 3 пункти Київська область Бородянський район. так має бути?). Також при перерахунку звичайних ділянок площа збільшується приблизно з 0,1200 га. на 0,1201га. Так, на жаль, площа та довжини ліній будуть змінюватись навіть при самому точному перерахунку. Це пов'язано с заокругленням координат при збереженні в XML. Нові координати заокруглюються вже по іншому і це впливає на площу: viewtopic.php?p=256&f=1#256 А у місцевості, де пункти СК63/СК42 мають великі відхилення від УСК2000, площа буде змінюватись ще й з цієї причини. |
Автор: | kochyr [ 23 янв 2017 12:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Вибачаюсь, допоможіть мені не зрозумів що потрібно робити щоб перераховувало координати? |
Автор: | Sergey Oleynik [ 23 янв 2017 12:31 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
faram писал(а): А можно еще сделать и местные сети МСК-12 Для создания датума для своей МСК используйте такую заготовку: [MSK-68] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=27 ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 Замените имя системы координат и CentralMeridian на свои значения и добавьте в файл Datums.ini. |
Автор: | Sergey Oleynik [ 23 янв 2017 14:49 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
kochyr писал(а): Вибачаюсь, допоможіть мені не зрозумів що потрібно робити щоб перераховувало координати? Зайдіть у меню Помощь|О программе і перевірте, чи строк вашого оновлення не закінчився. Якщо поновлення ще діє, то просто поновіть програму Ged.exe (кнопка Скачать обновление). Якщо закінчилось, то замовляйте оновлення - http://vinmap.net/?act=orderform Для перерахунку карти у новій програмі використовуйте меню Реєстри|Перерахувати... |
Автор: | Vlad [ 23 янв 2017 14:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
[MSK-59] a=6378245 f=298.3 Scale=1.0 FalseEast=300000 FalseNorth=0 CentralMeridian=34°30' -Как правильно указать градусы и минуты ? ZoneSize=3 AddZone=0 Helmert=H2000 |
Автор: | kochyr [ 23 янв 2017 15:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Пересчет в УСК2000 |
Sergey Oleynik писал(а): kochyr писал(а): Вибачаюсь, допоможіть мені не зрозумів що потрібно робити щоб перераховувало координати? Для перерахунку карти у новій програмі використовуйте меню Реєстри|Перерахувати... Даний пункт чомусь не активний. |
Страница 4 из 10 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |