Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Площа не рахується!!! http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=19692 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | DevilliveD [ 19 июн 2017 10:34 ] |
Заголовок сообщения: | Площа не рахується!!! |
Після оновлення 16.06.2017р. через раз відображає площу, зазвичай показує 0.0000 га. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 июн 2017 13:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Площа не рахується!!! |
Для поліліній не рахується площа, замикайте об'єкт. |
Автор: | DevilliveD [ 19 июн 2017 16:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Площа не рахується!!! |
Це логічно! Замикаю. Як тестував: 1. Намалював полігон (площа 0.0000), зберіг-відкрив-те саме. Замінив GED.EXE попереднім-відкрив збережений файл-площа відображається нормально. 2. Є кілька полігонів-створюю складний полігон-площа стає 0.0000. На старішому GED.EXE все норм. 3. Це саме перевіряв на інших машинах і з іншими Normal.dmf, налаштуваннями і т.д. - те ж саме. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 июн 2017 17:14 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Площа не рахується!!! |
Надішліть файл з такими полігонами. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |