Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 28 мар 2024 21:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 843 ]  На страницу Пред.  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 57  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 05 мар 2018 14:18 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Либо файл \Digitals\XMLCheck\XMLSchema.xsd отличается, либо в первом случае проверка по схеме не работает вообще.
Такое может быть если отсутствует библиотека MS XML v6.0, если, например, на Windows XP не установлен Service Pack 3(указано в минимальных требованиях). Но в этом случае программа не должна запускаться вообще.
В любом случае схему необходимо обновить до актуальной версии.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 05 мар 2018 15:12 
Специалист
Специалист

Зарегистрирован:
23 авг 2017 11:03
Сообщения: 17
Dmitry_Zolotar писал(а):
Такое может быть если отсутствует библиотека MS XML v6.0...
И правда, после скачки и установки "msxml6" проблема решилась. Возможно, он был устаревший, так как стоят версии winXP SP3 еще до 2010-го года. Спасибо Дмитрий.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 13:41 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Питання до розробників. У довідці написано наступне:
«Полигон»:
Включает сбор замкнутых объектов. При окончании сбора объект замыкается автоматически.

Питання: чим підтверджується дія автоматичного замикання, якщо по факту контур розімкнений, тобто конктур в одній з точок має дві суміщені точки крайніх відрізків?
Причина питання: при виконанні операції вирізання точки виникає логічна ситуація видалення двох відрізків з розмиканням контура замість видалення точки із заміною двох відрізків на один.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 15:43 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
перейдіть на закладку Список
якщо ваш об'єкт буде мати вигляд круга - то значить він замкнутий.

На перший погляд мені також здавалося, що в програмі відсутній чіткий розподіл між замкнутими та лінійними об'єктами, особливо в режимі збору. Хотілося б щоб коли об'єкт замкнутий, то про це під час збору було відповідне повідомлення. Але з часом звик. В цьому навіть є переваги.

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Последний раз редактировалось fendak 11 апр 2018 16:02, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 15:49 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Круг? Мова, взагалі-то йде про полігон. А де, власне, має відображатися круг? На закладинці Інфо зазвичай відображається лише текстова інформація, а не графічна, на скільки мені відомо.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 15:55 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
Мова про закладку "Список", а не "Інфо"

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 16:02 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 797
Откуда: Львівська область
я мав на увазі закладку Список, виправляю

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 16:22 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Зрозумів, дякую. Хоча в контексті причини мого запитання цей момент відповіді на нього не дає.
Тобто, мене не цікавлять якісь умовні маркери: якщо програма малює круг, то це означає, що полігон замкнений. Мене цікавить чому наявна невідповідність між декларуванням та фактичним положенням речей, адже це породжує проблеми.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 13 апр 2018 23:03 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
slobodinskyi писал(а):
Питання: чим підтверджується дія автоматичного замикання, якщо по факту контур розімкнений, тобто конктур в одній з точок має дві суміщені точки крайніх відрізків?
Як це розуміти: "контур розімкнений та одночасно в одній з точок має дві суміщені точки крайніх відрізків"? В якій з точок контуру, у кінцевій (першій або останній)? "Дві суміщені точки крайніх відрізків" - маєте на увазі "перша точка контуру суміщена з останньою точкою того ж контуру"? Значить контур розімкнений але замкнутий?
Спробуймо так: будь-який полігон має межу, яка являє собою полілінію, остання точка якої суміщена з першою точкою (координати першої й останньої точок згаданої полілінії рівні). Або так: межа полігона - полілінія, кінцеві точки якої суміщені.
slobodinskyi писал(а):
Причина питання: при виконанні операції вирізання точки виникає логічна ситуація видалення двох відрізків з розмиканням контура замість видалення точки із заміною двох відрізків на один.
Якщо вирізати кінцеву точку (першу або останню) логічніше було б здивуватись тоді, коли контур не розімкнеться :wink:
slobodinskyi писал(а):
Мене цікавить чому наявна невідповідність між декларуванням та фактичним положенням речей, адже це породжує проблеми.
Декларування полягає в тому, що: при включеному шаблоні збору "полігон" вам не треба реєструвати 4 точки для збору трикутника. Ви реєстуєте першу, другу і третю точки контуру, тиснете F5 і... замкнутий контур трикутника готовий! Можете виключити шаблон збору "полігон" і збирати трикутник полілінією, реєструючи точки: першу, другу, третю, натиснути F3 і... отримаєте "підтвердження дії автоматичного замикання".
Як на мене - проблема є, та вирішується просто. Читаючи інструкцію, пробуйте збирати об'єкти.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 14 апр 2018 00:22 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Замкнений контур — це коли в трикутнику 3 (ТРИ) точки, а не як у даній програмі - 4 (ЧОТИРИ). Намалюйте трикутний полігон та подивіться на його властивості: там 4 точки, тобто, остання точка суміщена с першою. В тому й відсутність логіки: що ж це за замкнений полігон, коли в ньому можна потягнути за останню точку і відрізок спокійно без зайвих операцій відведеться в бік. У замкненому контурі така операція неможлива (принаймні у більшості поширених 2/3D-редакторів). В площині він звісно ж замкнений, геометрично, але якщо міркувати абстрактно, то маємо розімкнений контур та відповідну реакцію даної дивної моделі на ряд операцій, які можна з ним провести. В цьому й суть питання. Спробуйте спочатку видалити першу (останню) точку (клавіша R) а тоді будь-яку іншу і побачите те, про що я писав.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 14 апр 2018 09:02 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
06 июн 2010 06:35
Сообщения: 823
Откуда: Ліспроект Володимир Вовчанський
slobodinskyi писал(а):
Замкнений контур — це коли в трикутнику 3 (ТРИ) точки, а не як у даній програмі - 4 (ЧОТИРИ). Намалюйте трикутний полігон та подивіться на його властивості: там 4 точки, тобто, остання точка суміщена с першою.
Серйозно :wink: А скільки має бути, шість? Та ж ви розглядаєте трикутник як набір трьох відрізків! Прошу пробачення у розробників та користувачів Digitals, не сприймайте за флуд :!: . Візьміть замість програми ручку й папір - намалюймо трикутник з точками у вершинах не відриваючи ручку від паперу:
- малюємо ПЕРШУ жирну точку і ведемо першу пряму лінію;
- малюємо ДРУГУ жирну точку (тим самим отримуємо першу сторону трикутника) і ведемо другу пряму лінію;
- малюємо ТРЕТЮ жирну точку (тим самим отримуємо другу сторону трикутника) і ведемо третю пряму лінію...
- далі, по вашому: ЧЕТВЕРТОЇ ТОЧКИ ВЖЕ НЕ ТРЕБА МАЛЮВАТИ? Адже ви пишете за відрізки, а третій відрізок - матиме лише одну точку?
Та й матимете собі незамкнений полігон :evil:, якщо вам так логічно. Наголошую - це вже не "у даній програмі", а на папері з ручкою чи олівцем!
Перестаньте розглядати об'єкти цифрової карти як набори окремих точок та окремих відрізків, які з'єднують ці точки, почитайте за моделі геопросторових даних. Інакше - не варто забивати форум, на мій погляд, безглуздими запитаннями.
slobodinskyi писал(а):
В тому й відсутність логіки: що ж це за замкнений полігон, коли в ньому можна потягнути за останню точку і відрізок спокійно без зайвих операцій відведеться в бік. У замкненому контурі така операція неможлива (принаймні у більшості поширених 2/3D-редакторів). В площині він звісно ж замкнений, геометрично, але якщо міркувати абстрактно, то маємо розімкнений контур та відповідну реакцію даної дивної моделі на ряд операцій, які можна з ним провести. В цьому й суть питання. Спробуйте спочатку видалити першу (останню) точку (клавіша R) а тоді будь-яку іншу і побачите те, про що я писав.
Те, про що ви писали, я бачу вже 13 років день у день! Міркувати абстрактно, коли вже зібрані тисячі цифрових карт - даремна трата часу.
Користуйтесь режимною кнопкою панелі інструментів "синхронізація вузлів", щоб остання точка ПОЛІЛІНІЇ (а не якихось там, "дивної вашої моделі" - ВІДРІЗКІВ), тягнулася з першою точкою ПОЛІЛІНІЇ.
Хоч гопки скачіть - я не бачу в полілінії відрізків! Які ж вони відрізки, якщо вони не відрізані!!! Тож відрізок, з точки зору геометрії як науки - пряма лінія, яка сполучає дві точки...
Однак - досить. Більше не буду ламати ваші незламні принципи. Якщо мати на меті не працювати з програмою, а шукати собі абстрактних проблем - на здоров'я :(


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 15 апр 2018 01:46 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Єдине, що з усього вашого тексту, можна сприймати всерйоз це якийсь специфічний нюанс, який стосується чи то кадастрів, чи то ще чогось, де необхідна саме така структура моделі полігонів, а не та, яка зазвичай присутня у більшості 2/3D-редакторів. Хоча, й тут можливо я чогось не знаю, втім як би там не було, та поведінка подібних фігур у згаданих мною редакторах при їх редагуванні має саме таку — більш логічну, на перший погляд. Але ви ж не намагаєтеся пояснити чому саме така модель необхідна в цій програмі — я б зрозумів.
Я все веду до того, що програмі необхідна оптимізація, а ви намагаєтесь мені довести, що копати котлован лопатою це правильніше, тільки тому, що так робили тисячі літ до того як нарешті винайшли екскаватор. Копайте далі, нема питань.
І так, коли ви викреслюєте третій відрізок, то він просто сполучається з існуючою першою точкою, а не малюється поверх неї нібито ще одна. Ви так звикли до своєї «лопати», що ладні переписати елементарні закони геометрії.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 15 апр 2018 23:43 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
18 апр 2007 11:55
Сообщения: 2298
Откуда: Vinnytsia
slobodinskyi писал(а):
Єдине, що з усього вашого тексту, можна сприймати всерйоз це якийсь специфічний нюанс, який стосується чи то кадастрів, чи то ще чогось, де необхідна саме така структура моделі полігонів, а не та, яка зазвичай присутня у більшості 2/3D-редакторів. Хоча, й тут можливо я чогось не знаю, втім як би там не було, та поведінка подібних фігур у згаданих мною редакторах при їх редагуванні має саме таку — більш логічну, на перший погляд. Але ви ж не намагаєтеся пояснити чому саме така модель необхідна в цій програмі — я б зрозумів.
Я все веду до того, що програмі необхідна оптимізація, а ви намагаєтесь мені довести, що копати котлован лопатою це правильніше, тільки тому, що так робили тисячі літ до того як нарешті винайшли екскаватор. Копайте далі, нема питань.
І так, коли ви викреслюєте третій відрізок, то він просто сполучається з існуючою першою точкою, а не малюється поверх неї нібито ще одна. Ви так звикли до своєї «лопати», що ладні переписати елементарні закони геометрії.

Не зрозуміло в якій саме задачі важлива кількість точок в трикутнику? Приклад можна надати? До чого тут "більшість 2/3D-редакторів"? Взаємодія з якимись з них викликає проблеми?

P.S. Цікаво, чим конкретно Ви займаєтесь? Не хочете реалізувати свою конкуренту перевагу, поки решта копає котлован лопатою?

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 16 апр 2018 11:21 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
12 мар 2018 15:03
Сообщения: 70
Откуда: м. Вінниця
Як я вже писав вище: при виконанні операції вирізання точки (клавіша R) виникає логічна (при такій моделі полігона) ситуація видалення двох відрізків з розмиканням контура замість видалення точки із заміною двох відрізків на один. Ця ситуація стосується саме початкової (та дублюючої кінцевої, тобто, це дві точки, що мають одні й ті ж самі координати) точки. Вона зазвичай навіть має інше позначення (більш груба на відміну від інших точок).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: FAQ для начинающих пользователей (основы)
СообщениеДобавлено: 16 апр 2018 12:58 
Гуру
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
22 сен 2007 16:09
Сообщения: 382
Откуда: м.Львiв
slobodinskyi писал(а):
Як я вже писав вище: при виконанні операції вирізання точки (клавіша R) виникає логічна (при такій моделі полігона) ситуація видалення двох відрізків з розмиканням контура замість видалення точки із заміною двох відрізків на один. Ця ситуація стосується саме початкової (та дублюючої кінцевої, тобто, це дві точки, що мають одні й ті ж самі координати) точки. Вона зазвичай навіть має інше позначення (більш груба на відміну від інших точок).

Для вирiшення Вашої проблеми почнiть об'єкт з iншої точки, використавши пункт меню "Почати звiдси" правої кнопки мишi над точкою контуру (полiгону).

_________________
Більшість хороших програмістів виконують свою роботу не тому, що очікують оплати або визнання, а тому, що отримують задоволення від програмування.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 843 ]  На страницу Пред.  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 57  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 25


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB