Аналитика http://www.geosystema.net/forum/ |
|
Незрозуміло з ін4 http://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=976 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Володя [ 09 фев 2009 10:37 ] |
Заголовок сообщения: | Незрозуміло з ін4 |
Чому коли створюю ін4 і зберігаю в ін4 в мене пливуть координати???Мається на увазі координати ділянки в ін4 відрізняються від координат ділянки на планах не набагато але відрізняються!!!!! |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 09 фев 2009 11:23 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Незрозуміло з ін4 |
Володя писал(а): Чому коли створюю ін4 і зберігаю в ін4 в мене пливуть координати???Мається на увазі координати ділянки в ін4 відрізняються від координат ділянки на планах не набагато але відрізняються!!!!! Не набагато, это на сколько? Если на милиметры, то это результат округления - в ин4 координаты округлены до сантиметров. В таком случае полезной будет установить Настройки-Вид-Точность площади/периметра на 2 знака, тогда площадь/периметр будут рассчитываться по округленным до 2-х знаков координатам. |
Автор: | Dmitriy Fedorov [ 09 фев 2009 11:38 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Незрозуміло з ін4 |
Попробуйте поиск по ключевому слову "округление" и почитайте также найденные темы. |
Автор: | sergiozu [ 10 фев 2009 17:17 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Незрозуміло з ін4 |
Ломаный ключик..... скорее всего ))) |
Автор: | _Visco_ [ 13 фев 2009 10:51 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Незрозуміло з ін4 |
100% ломаный ключ. Ломаная диджиталс смещает координаты, купите программу и будет Вам счасте. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |