Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 19 ноя 2017 15:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Накладки. Хто має знімати?
СообщениеДобавлено: 03 сен 2014 11:59 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 466
Шановні колеги, допоможіть розібратися з ситуацією.

Сьогодні реєстратор повернув людину, якій я робив техдокументацію, сказавши, що наявні розриви із сусідньою земельною ділянкою.

Я закинув на публічну карту - і дійсно там в базі появилася сусідня земельна ділянка, якої ще вчора не було.

Пішов я до реєстратора, щоб дала обмінний файл тої сусідньої ділянки. А вока каже, що відтепер такі послуги платні. Ціна 65 грн.

Питання, хто знає чим це регламентовано і взагалі хто має знімати накладки (коли сусідня ділянка не співпадає з моєю) і розриви?

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Накладки. Хто має знімати?
СообщениеДобавлено: 03 сен 2014 16:03 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
02 июл 2011 13:39
Сообщения: 67
Рахунок для оплати дала? Як звучить послуга?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Накладки. Хто має знімати?
СообщениеДобавлено: 04 сен 2014 19:22 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
05 апр 2012 10:20
Сообщения: 466
ialexandri писал(а):
Рахунок для оплати дала? Як звучить послуга?


Поки що ще не дала, а підозрюю, що буде звучати, як платіжка про отримання відомостей з державного земельного кадастру. Цю інформацію вони зобов'язані надати ліцензованій організації згідно закону. Але я не знайшов, де вказано, що ця послуга платна чи безкоштовна.

Ось як звучить Закон "Про Державний земельний кадастр" - Стаття 38. Порядок користування відомостями Державного земельного кадастру

5. На отримання відомостей Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:
власник (власники) та користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи;
спадкоємці (правонаступники – для юридичних осіб) осіб, зазначених в абзаці другому цієї частини, або уповноважені ними особи;
особа (особи), в інтересах якої (яких) встановлено обмеження, або уповноважені ними особи;
органи державної влади та органи місцевого самоврядування для реалізації своїх повноважень, визначених законом;
особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, для виконання зазначених робіт.

також пише, що "Доступ до Державного земельного кадастру надається банкам та особам, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та земельних торгів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
ЗСУ: Коментована норма встановлює правило щодо спрощення доступу до Державного земельного кадастру у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, для таких категорій користувачів:
банкам – юридичним осамб, які на підставі банківської ліцензії мають виключне право надавати банківські послуги, відомості про які внесені до Державного реєстру банків (згідно Закону України «Про банки і банківську діяльність»);
особам, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою (див. наказ Держкомзему від 05.08.2009 № 423 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт»);
особам, які отримали ліцензії на проведення землеоціночних робіт (див. наказ Держкомзему від 05.08.2009 № 423 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт»);
особам, які отримали ліцензії на проведення земельних торгів (див. наказ Держкомзему від 08.10.2010 № 724 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення земельних торгів»)."

Дальше роз'яснюється, що приватні особи отримують послуги після оплати, а державні установи на безкоштовний основі і без черги. А от щодо того, мають платити чи не мають ліцензовані організації не сказано нічого в законі.

Але мене вразила інша норма закону.

"Користування відомостями Державного земельного кадастру може також здійснюватися у формі надання доступу до нього в режимі читання.
ЗСУ: Доступ до бази даних Державного земельного кадастру в режимі читання надається після ідентифікації користувача у автоматизованій системі і здійснюється користувачами шляхом використання індивідуального пакета користувача (спеціалізованого програмного забезпечення) та каналів електрозв’язку (в т.ч. мережі Інтернет) для доступу до відомостей Державного земельного кадастру."

Тобто, виходить, що ліцензованим організаціям повинно надаватися програмне забезпечення для самостійного доступу до Державного реєстру в режимі читання? В когось є такі програми?

І на скільки я чув, Держземагенство розробило Проект закону передбачає надання доступу до відомостей Державного земельного кадастру в режимі читання органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.(http://kor.gov.ua/node/10735)

_________________
додатково про скрипти Digitals на www.digitals.at.ua


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB