Підскажіть що не так робив, відсканував формування сільської ради в форматі tiff i bmp, маю ортофотоплани цієї сіль ради і хочу прив"язати ці формування під ортофотоплан, да воно буде не геть точним(не точним
), але для наглядності і роздруковки викопіювань згодиться.Що я робив:
1) відібрав по ортофотоплану і формуванні спільні точки (кути перехрестя доріг), в мене по всьому формуванні получилось 8 спільних точок,чім більше тим краще?!Діджитал розтягне моє растрове зображення після орієнтування у відповідності до точок орієнтування?
2) Растр-орієнтування-опора(ввів всі 8 координат)-модель-зовнішне орієнтування-вказав масштаб і (який краще вибрати файл *TIFF *BMP) виконав орієнтування
3) коли відкриваю через Растр-открить вставляє без проблем, але коли чере вставить-растрове рображення вставляє тільки рамку цього зображення без самого зображення, чому?
4) як правельно розрізать цей растр на n-кількість растрів, через вставить-розбивка листів, а потім орто-розрізать по листам, програма ріже, зберігає в папку с/дігітал/орто, але коли я вставляю ці растри через вставить-растрове зображення, растри вставляються, але із зміщенням, накладаються один на одного.
Кінцевий результат який мені потрібен, це формування в форматі tif з файлами привязки tifw, та tab.
Дякую..