Аналитика

Цифровая фотограмметрия, картография и землеустройство
Текущее время: 29 мар 2024 01:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 45 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Яким чином ви вводите місце розташування зем. ділянки, а також людей що погоджують документацію?
Вводимо усе вручну, розкидуємо по параметрам 54%  54%  [ 7 ]
За допомогою списків 23%  23%  [ 3 ]
Робимо шаблони під документацію з великою кіл-тю діялнок, а для одиночних коректуємо кад план/акт перед друком 23%  23%  [ 3 ]
Всего голосов : 13
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: КОАТУУ. Украінський класифікатор земель
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 12:51 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Де це реалізовано у Digitals??? Варіант створити список під параметр не підходить, там немає можливості використовувати вибірку. Область - > Район - > Рада - > Населений пункт/за межою н.п. -> зона - > квартал
Необхідно для друку звітної документації


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: KOАТУУ
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 12:59 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Класифікатор КОАТУУ відіслано у грудні 2005 розробникам Digitals
Також його можно безкоштовно скачати з Кіровоградською програмою Gis 5.0 безкоштовно (але він мабуть з 2003 року не оновлювався у безкоштовній версії), якщо хтось знає кращі варіанти то напишіть.
Перший варіант.
Пропоную надати можливість певним об'єктам (замкненим полілініям) набирати властивості зон, кварталів, меж сільських рад. Перша частина кад. номеру (в межах нас. пункту чи за межами) йому присвоюється номер згідно КОАТУУ, потім те саме робиться з зоною та кварталом, причом програма має вже автоматично бачити внутрі якої межі ради та кварталу знаходиться зона. Таким чином коли ми будемо створювати ділянку то нам залишиться лише присвоїти останні 4 цифри кадастрового номеру.
Другий варіант
Було б дуже не погано, щоб до КОАТУУ містив у собі прізвища голів адміністрації, сільських голів, начальників: земельних відділів районних ресурсів, екології, архітектури, археології, саніпідемстанції. І він був би спільним для багатьох користувачів Digitals, та усі користувачі могли б довносити туда відомості даби формувати базу начальників. Наскільки я розумію то існуючі користувачі Digitals створюють шаблон для кожної окремої адміністративно – територіальної одиниці згідно КОАТУУ, або створюють присвоюють параметри окремо DS (код КОАТУУ) та місцерозташування Район -> Сільська рада -> н.п./за межами н.п. Було б набагато зручніше певним чином ввести код КОАТТУ (для масиву ділянок чи однієї) (чи ручками, а краще через меню Область->Район ...), а вже звідти ми автоматично у звітну документацію отримували б місцерозташування ділянки.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 13:34 
Администратор
Администратор

Зарегистрирован:
28 авг 2004 17:19
Сообщения: 1009
Классификатор КОАТУУ мы действительно получили и готовы "пристроить" его в Digitals но пока не совсем понятна полная технология.

Существуют ли у вас в Digitals уже готовые ИКК с границами административных образований с прописанными кодами КОАТУУ или вы только собираетесь создавать их с нуля?

Нам что нужно просто создать усложненную разновидность справочника, который вызвав иерархический список КОАТУУ позволит оператору выбрать название, а потом внесет его код в соответствующий параметр?

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш skype, e-mail и телефон находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals | Страница в Facebook


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 14:12 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
У нас вже є готові ИКК (в Автокаде - але це ж не проблема ), но навіть якщо б їх не було то можно було б створити просто для цікавої для нас території, які б не відповідали би дійсності (чи не заповнювали повністю територію ради) - створюємо квартали по контурам ділянок які маємо та цьому кварталу присвоюємо код КОАТУУ, зону, квартал. Причому можуть бути квартали зі співпадаючими повністю кодом КОАТУУ, зоною, кварталом


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 14:19 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
У нас вже є готові ИКК (в Автокаде - але це ж не проблема :) ), но навіть якщо б їх не було то можно було б створити просто для цікавої для нас території, які б не відповідали можливо дійсності (чи не заповнювали повністю територію ради). Створюємо квартали по контурам ділянок які маємо у себе та цьому кварталу присвоюємо код КОАТУУ, зону, квартал. Причому можуть бути квартали зі співпадаючими повністю кодом КОАТУУ, зоною, кварталом (тобто масиви ділянок які знаходяться поряд об`єднані в квартали)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 18:07 
Администратор
Администратор

Зарегистрирован:
28 авг 2004 17:19
Сообщения: 1009
Ну, а от нас то таки что требуется?

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш skype, e-mail и телефон находятся в меню Помощь|О программе)
Новичкам сюда | Новые возможности программы | Купить Digitals | Страница в Facebook


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 18:50 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Каким образом реализовани п.п.1,2 в Digitals
И что ви имеете ввиду под ИКК, карти кадастрових зон есть а Акаде но никаких параметров у них соответствено нет. Только контура полигонов.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 янв 2006 19:04 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Яким чином реалізовані перші два пункти цієї теми у Digitals.
Що ви маєтете на увазі під "ИКК". У нас є індексна карта розмежування земель згідно КОАТУУ в Акаде (приблизно відповідає дійсності).
Об`єкт містить код КОАТУУ
Я хочу нажати Сервіс|Документи|"Шаблон" отримати у ньому ПІБ людей тих хто погоджує, а також місцеразтошування ділянки Область -> Район -> Рада-> нас.пункт/чи за межами
І це усе витягується із по коду КОАТУУ


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 янв 2006 12:57 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
14 дек 2005 20:20
Сообщения: 274
Откуда: Черновцы
Дигиталс не автокад и позволяет как угодно развивать базу данных присвоенных каждому объекту (В разумных пределах конечно :D )
Так что нужно всего лишь добавить интересующие вас данные в соответствующие объекты, а потом уже дело техники, как их вытаскивать и как отображать.
А чтобы в каждом квартале не дублировать одинаковую информацию, можно ее сконцентрировать в более крупных объектах. Например в зонах или даже в населенных пунктах. Так оно и поменьше занимать места будет, да и удобнее. А инструменты для стягивания информации из родительских объектов уже давно реализованы!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Понятия справочника в Диджиталс
СообщениеДобавлено: 11 янв 2006 14:32 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Я хочу ввести термін "довідник" у Діджіталс
Наскільки я з найомий з програмою то такого поки немає
Є Украінський класифікатор земель. Для довідки (своіми словами) УКЗ - це індетифікатор розмежованих кадастрофих зон території України. Таким чином формується початок кадастрового номера та й вцілому кадастровий номер для земельної ділянки (необхідний для формування обменного файлу in4 файла при здачі у ДЗК - це етап електронного погодження документації). Тобто наприклад номер 3220286401 відповідає Київській області(32), Баришівському району(202), с.Поділля(86401); номер 3220286400 відповідає Київській області(32), Баришівському району(202), Подільська сільська рада - за межами н.п.(86400) і так для усієї України.
Таким чином увівши номер (3220286401) ділянки я б хотів
1)отримати місцерозташування земельної ділянки
2)автоматично отримати чиновників які мають повноваження погоджувати дану земельну ділянку на цій територіїї (с.Поділля) - база чиновників формується користувачем

Варіант 1
Отже вхідним параметром є номер КОАТУУ - 3220286401 який містить ділянка, або контур, який у свою чергу містить масив ділянок
Програма по номеру у довіднику знаходить місцезнаходження земельної ділянки та осіб які її погоджують, якщо поля для осіб тих хто погоджує не заповнені, то програма пропонує увести користувачу ці данні і зберігає їх у довіднику.
Вихідні дані:місцерозташування зем. ділянки та особи які погоджують документацію

Варіант 2
Вхідні данні: за допомогою діологового вікна вибірки я обираю Область->Район->раду->н.п. чи за межами н.п. Так би мовити вибірка
Програма по введеним даним формує частину кад номеру ділянки, а по ньомушукає осіб які погоджують документацію по цій кадастровій зоні, якщо поля для осіб тих хто погоджує не заповнені, то програма пропонує увести користувачу ці данні і зберігає їх у довіднику.
Вихідні дані:код КОАТУУ та особи які погоджують документацію

Я не хочу дублювати інформацію, а хочу спростити введення інформації та зменшити об`єм параметрів у об'єкта.
В Діджіталс не вистачає довідників, а одноієрархні списки не підходять.
Класифікаторів кодів КОАТУУ можно використати і для введення місця проживання громадянина.

Я хочу обходитися виключно інструментами Діжіталс для формування звітних документів, поки що я не бачу це за можливе.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 янв 2006 20:23 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
14 дек 2005 20:20
Сообщения: 274
Откуда: Черновцы
Я так понимаю, что графическую составляющюю ты совсем отбросил. И хочешь выехать чисто на выборе из кучи текстовой информации. Если так то можешь самостоятельно написать програмку которая будет сотрудничать с Дигиталсом по средствам TCP.
Но в таком случае не будет никакого контроля за точностью определения номера.
Намного проще сформировать графическую базу. Лучше всего кварталов. К каждому кварталу добавить соответствующую информацию. А дальше дело техники! Открыл участок на кварталах и все. В полях участка установил нужные связи и пользуйся. Полный автомат!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Понятия справочника в Диджиталс
СообщениеДобавлено: 12 янв 2006 09:36 
Гуру
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
28 сен 2004 10:40
Сообщения: 312
nikodim писал(а):
Я хочу обходитися виключно інструментами Діжіталс для формування звітних документів, поки що я не бачу це за можливе.
Это не совсем так.

Dkrav писал(а):
Я так понимаю, что графическую составляющюю ты совсем отбросил. И хочешь выехать чисто на выборе из кучи текстовой информации.
Не могу не согласиться. Практика показывает, что просто базы данных не достаточно, когда мы имеем дело с географическими (картографическими, кадастровыми) данными. Тут лучше всего использовать технологии ГИС - все та же база данных плюс геоданные.

Dkrav писал(а):
Намного проще сформировать графическую базу. Лучше всего кварталов.
Действительно, усилия на создание локальной ИКК - т.е. только для определенного района (сельского совета) оправдаются очень быстро: во-первых, отпадет необходимость вручную задавать код КОАТУУ для каждого участка (квартала), т.к. он будет присваиватьтся автоматически самой программой по внешнему объекту (кварталу, сельсовету, району и т.д.), во-вторых, такой подход исключает случайные ошибки, ведь и в случае с иерархическим списком они могут возникать.

_________________
Команда разработчиков Digitals
(наш e-mail и ICQ находятся в меню Помощь|О программе)
FAQ для начинающих | FAQ для опытных | Новые возможности программы | Купить Digitals


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 янв 2006 10:08 
Участник
Участник

Зарегистрирован:
30 сен 2004 10:39
Сообщения: 3
Откуда: г.Винница
Я не совсем понимаю почему nikodim так упирается против использования графической информации (т.е. так называемых индексно-кадастровых карт), которые у него кстати как он писал есть в наличии в ACAD-формате. Имея контура (полигоны) кварталов (или импортируя их из других форматов данных) и единожды заполнив всю необходимую информацию в параметры этих объектов (а именно: параметры необходимые для формирования обменного файла, в том числе и ФИО местных районных территориальных и землеустроительных глав, и другие дополнительные параметры, т.к. начальник санэпидемстанции и т.п.), эти параметры всегда могут быть извлечены функцией Parent в любые внутренние контура.

При необходимости могу выставить пример с кратким описанием.

P.S. Есть ли необходимость во внедрении описанной участником nikodim технологии в Диджиталс или это все-таки скорее вопрос обработки сложных связей (так называемый запрос, используемый для обработки баз данных)???

_________________
группа поддержки Digitals http://www.vingeo.com


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 янв 2006 11:04 
Эксперт
Эксперт

Зарегистрирован:
10 янв 2006 12:38
Сообщения: 77
Откуда: Николаев
Dkrav писал(а):
Но в таком случае не будет никакого контроля за точностью определения номера.
Намного проще сформировать графическую базу. Лучше всего кварталов.

Повністю з тобою погоджуюсь, так я і хочу діяти, але :o ...
Dkrav писал(а):
К каждому кварталу добавить соответствующую информацию.

Як ти будеш формувати ИКК?
Я так розумію в тебе є замкнути контур (багато замкунутих контурів), які собою являють кадастрову зону (або ИКК, якщо юагато кварталів).
Слой в якому є контур містить параметри напр.: кадастровий номер; область; район; рада; тип ради (сільська, міська, селищна); населений пункт/ за межами н.п. (назва нас. пункту, якщо за межами то параметр пустий); ПІБ начальника районного відділу зем.ресурсів; ПІБ районого архітектора; ПІБ районного еколога ПІБ саніпідемстанції; ПІБ археолога; ПІБ нач. обласної експертизи; ПІБ сільського голови та можливо ще щось.
І таким чином для кожної кадастрової зони, а не простіше ввести просто код КОАТУУ і отримати усе це з якогось довідника. Він же ж є вже створений, нащо робити те саме вдруге. Звісно там прізвищ начальників немає, але якщо організація в 40-60 працівників виконавців то таку базу ПІБ є сенс вести, було б приємно один раз ввести для певної кадастрової зони начальників (тим паче що вони для багатьох зон повторюються в більшості для району) та потім .
Dkrav писал(а):
В полях участка установил нужные связи и пользуйся.

Тут я не розумію вже, я так підозрюю що якимось чином можно імпортувати значення параметрів від зовнішніх об`єктів у внутрішні але як. А краще аби не розмножувати інформацію одну й ту сами, а просто якимись зв`язками витягувати внутрішньому об`єкту параметри зовнішнього. Якщо це можли то як це можливо, ТО ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 янв 2006 13:44 
Гуру
Гуру

Зарегистрирован:
14 дек 2005 20:20
Сообщения: 274
Откуда: Черновцы
nikodim писал(а):
Як ти будеш формувати ИКК?

Объясни пожалуйста, что тебе со всем этим надо делать. Тебе надо создавать и вести ИКК, или это просто лень и хочется меньше возится?
В первом случае: Графическую базу кварталов вести надо по-любому!
А во втором: тоже надо графику, но зон будет достаточно. Тем более, класификатор служит для расшифровки КОАТУУ, а не наоборот, и максимум что он может дать это зону (я так думаю). Сам кадастровый в этом случае присваивают определенные службы, а мы просто пользуемся.

nikodim писал(а):
... а не простіше ввести просто код КОАТУУ і отримати усе це з якогось довідника. Він же ж є вже створений, нащо робити те саме вдруге.


А зачем его набирать, ошибаться и нервничать? Открыл участок на карте, и он сам всю информацию берет из зоны (квартала) в которую попал!

nikodim писал(а):
Тут я не розумію вже, я так підозрюю що якимось чином можно імпортувати значення параметрів від зовнішніх об`єктів у внутрішні але як. А краще аби не розмножувати інформацію одну й ту сами, а просто якимись зв`язками витягувати внутрішньому об`єкту параметри зовнішнього. Якщо це можли то як це можливо, ТО ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Не импортировать, просто брать. С примерами обещался помочь Alexey Gorpynich :lol:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 45 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 110


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB