Доброго дня шановним Розробникам.
Я щодо перерахунку координат з СК в UTM маю питання
Dmitry_Zolotar писал(а):
Коротко: застосовується трансформаційна сітка починаючи з січневих версій 2017 року.
Зміни стосовно запровадження УСК-2000Мережа точок UkrGrid застосовується при вставці в карту об'єктів, скопійованих з іншої карти, коли перерахунок координат виконується "на льоту" на основі датумів.
Чи можна зробити так, щоб мережа застосовувалась також при вставці в карту даних з файлів OZI Explorer GPX, Google Earth KML/KMZ (меню Вставка > Карта...)? Інакше приходиться спочатку вставляти об'єкти в проміжну карту на UTM, потім вже з неї копіювати і вставляти в цільову карту - на СК63.
Ну... - скажете, зробити це вручну - не важко, але у скриптах з перерахунком координат: відкривання і закривання проміжних карт "не красить" можливості автоматизації операцій в Digitals.
Ймовірно, на якомусь етапі виконання внутрішньої процедури копіювання/вставки об'єктів з/в карту, запускається функція перерахунку із застосуванням мережі точок. Чи можна таку функцію виокремити і дозволити її застосування при вставці об'єкта в карту з буфера обміну, в який координати були скопійовані з текстового блоку у скрипті?
Таку ж функцію можна буде використати ще й для "тихого" перерахунку координат. У зв'язку з цим хочеться просити пана Руслана Пархуця виявити добру волю щодо вдосконалення розробленого ним, дуже корисного і практичного функціоналу бібліотеки GeoGed.dll:
Скрипт для "тихого" перетворення координат. За вже виконану роботу йому величезне дякую та повага.
Прохання не нагальне, але як на мене - так було би добре.