Аналитика https://www.geosystema.net/forum/ |
|
Настройки округления в Digitals https://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1093 |
Страница 4 из 5 |
Автор: | klaid [ 02 авг 2014 13:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
EIKovtun писал(а): Підскажіть будь ласка в мене така проблемка: роблю схеми розпайовки (формат .dmf), в схемах всі площі відповідають потрібним (відповідно до ДА), потім коли кожен пай копіюю на окремий лист і створюю in4 все на перший погляд супер, закриваю файл in4 і знову потім відкриваю а площа змінюється +- 1 м2 і приходиться постійно цей метр убирати або добавляти змінюючи довжини ліній буквально на декілька міліметрів, проте після кожного такого виведення на потрібну площу приходиться постійно змінювати схему розпайовки, щоб не було щілин між паями! Допоможіть можливо хтось знає як з цим боротись, а то я вже втомився! Дякую! Зробіть так шобв координатах в ін4 було три (або і більше) знаків після крапки Сервіс-настройки-вид-точность прощади/периметра |
Автор: | faram [ 07 авг 2014 10:39 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Здравствуйте. У меня та же проблема при смене в маске параметра X (ID-4) на "0.0000", все равно сохраняет с точностью до 3-х знаков, просто подставляет 4-й знак "0" от этого нечего не меняется. Неужели с этим нечего нельзя поделать. Требования точности в кадастре 4 знака ХМЛ. Подскажите что делать, мне очень много координат после создания ХМЛ нужно вручную корректировать. Заранее спасибо за ответ. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 07 авг 2014 11:08 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
1. Откройте Digitals\Templates\XMLNormal.dmf 2. В Карта-Свойства-Точность координат установите 4 знака 3. Сохраните XMLNormal.dmf и перезапустите Digitals |
Автор: | faram [ 10 авг 2014 07:29 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals | ||
Dmitry_Zolotar огромное спасибо заработало, а как тоже самое сделать с ин4, там в роди бы все сохраняет в 4-х знаках, но расхождения очень и очень большое (между созданным в ПО и сохранённым в ин4) Пример: N=1,NP="2001",X=85.4243,Y=72.9498,MX=0.05,MY=0.05, N=2,NP="2002",X=87.5082,Y=55.4024,MX=0.05,MY=0.05, N=3,NP="2003",X=77.7246,Y=41.1047,MX=0.05,MY=0.05, N=4,NP="2004",X=62.2700,Y=44.3986,MX=0.05,MY=0.05, N=5,NP="2005",X=79.4370,Y=71.1193,MX=0.05,MY=0.05
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 11 авг 2014 08:25 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
faram писал(а): Dmitry_Zolotar огромное спасибо заработало, а как тоже самое сделать с ин4, там в роди бы все сохраняет в 4-х знаках, но расхождения очень и очень большое (между созданным в ПО и сохранённым в ин4) Пример: N=1,NP="2001",X=85.4243,Y=72.9498,MX=0.05,MY=0.05, N=2,NP="2002",X=87.5082,Y=55.4024,MX=0.05,MY=0.05, N=3,NP="2003",X=77.7246,Y=41.1047,MX=0.05,MY=0.05, N=4,NP="2004",X=62.2700,Y=44.3986,MX=0.05,MY=0.05, N=5,NP="2005",X=79.4370,Y=71.1193,MX=0.05,MY=0.05 Для начала проверьте наличие ключа защиты и отсутствие его эмуляторов. |
Автор: | Sergio_3777 [ 18 май 2015 16:06 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, в мене така ситуація: є земельна ділянка, площею 0,0546 (по державному акті). Відкриваю в Digitals обмінний файл з бази, і там показує площу 0,0545 га. Я вияснив, що точна площа - 0, 05455 га. Тобто Digitals заокруглює до меншого якшо пятий знак після коми 5. Як зробити так, щоб програма заокруглювала до більшого? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 18 май 2015 16:46 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Sergio_3777 писал(а): Доброго дня! Підскажіть будь ласка, в мене така ситуація: є земельна ділянка, площею 0,0546 (по державному акті). Відкриваю в Digitals обмінний файл з бази, і там показує площу 0,0545 га. Я вияснив, що точна площа - 0, 05455 га. Тобто Digitals заокруглює до меншого якшо пятий знак після коми 5. Як зробити так, щоб програма заокруглювала до більшого? Виставьте більшу точність площі(маска параметра "Площа"), щоб упевнитись в тому, що Digitals не заокруглює площу до 5 знаків після коми, щоб це заокругленне значення заокруглити потім до 4 знаків. Скоріш за все "точна" площа не 0.05455 га, а 0.05454ххх га. |
Автор: | Sergio_3777 [ 18 май 2015 17:09 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
"Виставьте більшу точність площі(маска параметра "Площа"), а як це зробити?) якщо відкрити файл через Блокнот, то показує 0,05455...( |
Автор: | Sergio_3777 [ 18 май 2015 17:27 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Чи можна зробити, щоб площу показувало 5 знаків після коми? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 18 май 2015 20:34 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Sergio_3777 писал(а): Чи можна зробити, щоб площу показувало 5 знаків після коми? Можна! Маска параметра 0 "Площа" в шаблонах XMLNormal.dmf та Normal.dmf виглядає так: /10000 0.0000 Змініть на /10000 0.00000 У випадку ін4 ще потрібно змінити маску параметрів AB, AS, AL на 0.00000 |
Автор: | Sergio_3777 [ 19 май 2015 07:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Dmitry_Zolotar писал(а): Sergio_3777 писал(а): Чи можна зробити, щоб площу показувало 5 знаків після коми? Можна! Маска параметра 0 "Площа" в шаблонах XMLNormal.dmf та Normal.dmf виглядає так: /10000 0.0000 Змініть на /10000 0.00000 У випадку ін4 ще потрібно змінити маску параметрів AB, AS, AL на 0.00000[/quote я в цих діях "не сильний", можете розписати по порядку. Normal.dmf я знайшов, а от XMLNormal.dmf неможу знайти. Відкрив Normal.dmf, а дальше що потрібно робити? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 19 май 2015 08:26 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Коли програма відкриває in4-файл, то 1. Відкрийте ін4-файл 2. Відкрийте менеджер параметрів (меню Карта-Параметри) 3. Помітьте параметр 0 "Площа" 4. В масці параметра додайте один нуль 5. Повторіть п.п. 3,4 для параметрів AB, AS, AL Якщо Ви хочете щоб площа відображалась і зберігалась в форматі 0.00000 для всіх ін4-файлів, то міняйте маски в normal.dmf |
Автор: | Sergio_3777 [ 19 май 2015 18:03 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Доброго дня! Стикнувся знову з такою проблемою. Digitals заокруглює "до меншого". Наприклад якшо площа 0,12555 га, то програма показує 0,1255 а не 0,1256. Підскажіть, будь ласка як можна зробити щоб при 4 знаках показувало 0,1256, тобто заокруглювало б до більшого? |
Автор: | Sergio_3777 [ 22 окт 2015 15:29 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Дайте відповідь, будь ласка, на таке питання: я зібрав ділянку в джіджіталсі, по правильним координатам, площа вийшла 7,1372, а у менеджері обмінних файлів і у інших програмах, в тому числі і у НКС, публічній кадастровій карті показує 7,1369, чому так? |
Автор: | kukin [ 22 окт 2015 20:28 ] |
Заголовок сообщения: | Re: Настройки округления в Digitals |
Sergio_3777 писал(а): ..чому так? потому что в держкомземе-держгеокадастре-или что там в будущем, сидят д♯╬♈♉๏̯͡๏ ы и им ложить с высока на метрику, да и симантику, да вообще ложить.. понятие точность так и не ввели, а стадо все смотрит на метры измеряемые микронами, что на новые ворота |
Страница 4 из 5 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |