Аналитика https://www.geosystema.net/forum/ |
|
SQL (точнiсть координат) https://www.geosystema.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=19626 |
Страница 1 из 1 |
Автор: | Руслан Пархуць [ 04 апр 2016 21:33 ] |
Заголовок сообщения: | SQL (точнiсть координат) |
Доброго дня. Де зберiгається iнформацiя про точнiсть координат на екранi (нема цифр пiсля коми). Для _headers GRANT ALL нiчого не дає (для профiлю 'користувач', в якого на службовi шари тiльки SELECT). Пробував давати дозвiл на UPDATE для _parameters - те ж саме. Дякую. P.S. для користувача з всiма правами все працює. |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 05 апр 2016 10:13 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Координати зберігаються в БД з максимальною точністью. У вікні властивостей об'єкта координати відображаються з точністью вказаній в Сервис-Настройки-Вид-Программа-Число десятичных знаков. Права доступа до таблиц не мають впливати на выдображення координат. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 05 апр 2016 15:12 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) | ||
... але чомусь так, не знаю в чому причина. Властивостi карти->точн. координат->Макс. Налаштування->вид->к-сть знакiв '4', площа периметр '3' знаки.
|
Автор: | Руслан Пархуць [ 05 апр 2016 15:21 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
але пiсля того, як зайти в Властивостi карти i натиснути Ок, вискакує наступне вiкно (бо доступ тiльки SELECT), пiсля чого координати показує з нормальною точнiстю. P.S. не можу "вкласти" малюнок Достигнут максимальный общий размер ваших вложений., але там вiкно, що доступ заборонений для _header |
Автор: | Руслан Пархуць [ 06 апр 2016 23:16 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Вiкно наступного змiсту ERROR: permission denied for relation _header;... пiсля закриття вiкна все стає на мiсце. В чому може бути проблема? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 07 апр 2016 13:20 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
В таблиці _header зберігається інформація про заголовок карти(рамка, назва, датум та інш.). Можливі зміни заголовка карти викликають таку помилку, якщо користувачу не надані права доступу до _header. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 07 апр 2016 14:22 ] | ||
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) | ||
користувачу надано права на змiну та перегляд "SELECT, UPDATE". Пiсля цього помилки не виникає при редагуваннi вищевказаного вiкна "Властивостi карти", але координати залишаються i далi без десяткiв (в попередньому випадку, коли були права тiльки на читання пiсля вiкна помилки доступу до _headers координати показувались з десятками).
|
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 11 апр 2016 15:50 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Вибачаюсь, дійсно так. Користувач без прав адміністратора БД не може скопиювати з карти об'єкт(и), не може побачити точні координати і т.інш. Це не "баг", а незадокументована "фіча". Потрібно щось міняти. |
Автор: | Руслан Пархуць [ 12 апр 2016 13:35 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Дякую. Тодi, я так розумiю, користувачу надати права адмiнiстратора (суперкористувача) i функцiями контролювати його дiї з базою. Вiрно? |
Автор: | Dmitry_Zolotar [ 12 апр 2016 14:01 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Так |
Автор: | Руслан Пархуць [ 03 май 2016 21:32 ] |
Заголовок сообщения: | Re: SQL (точнiсть координат) |
Доброго дня. Пишу тригерну ф-цiю контролю запису (модифiкацiї) таблицi _layers, щоб користувач мiг мiняти поле 'state', а решту - нi. В log файлi postgres при змiнi 'статусу' чомусь записуються команди "DELETE FROM _layers;DELETE FROM _layers; i т.д." (к-сть дорiвнює к-стi шарiв карти), а пiсля цього "INSERT INTO база."public"."_layers" (...) VALUES (...)" (всi шари вставляються знову). В деяких випадках (здяється коли перед цим робилися вже якiсь змiни) виконується стандартна команда UPDATE. Скажiть, чому проскакують рiзнi команди при змiнi тiльки 'статусу' шару. Дякую. |
Страница 1 из 1 | Часовой пояс: UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |