Нажаль, у цьому файлі вже збережено запис із подвоєним КОАТУУ, причина була перед збереженням:
Вложение:
03.JPG [ 36.06 Кб | Просмотров: 9194 ]
тому потрібно дивитись на якому етапі роботи з'являються подвоєні номери...
У самому вже ХМЛ-файлі об'єкти не подвоєні...
Вложение:
123.JPG [ 98.59 Кб | Просмотров: 9194 ]
Але мені не сподобався Ваш ХМЛ-файл.
У ХМЛ файлі, у шарі Кадастровий квартал був незаповнений параметр ID7000404 "Запись геометрии в XML (Кадастровий квартал)" - потрібно поставить "+".
При конвертації в in4 Менеджером Обмінних Файлів у in4-файл не записуються параметри метричної інформації in4-Кварталу і тоді в in4-файлі немає in4-Кварталу, а тільки in4-Ділянка із параметрами кварталу+ділянки:
BL,
DS="6520980500",
SD="01",
BC="087",
CS="2,Х",
HS="0",
SR,
SC="0870001",
AD="смт Велика Олександрівка,Виробнича,3,-",
NM="Великоолександрівська селищна рада",
TX="для обслуговування нежилих будівель, та ведення комерційної діяльності",
PF="3.1",
VP="-",
AU="804,-,Херсонська область,Великоолександрівський район,смт В.Олександрівка,вул.Леніна,155,-,-",
KZ="65",
FL="-",
CM="-",
EV="-,-,-,-,-,-,-",
KF="-",
KU="26348568",
PZ="-,-,-,-",
CV="11.02",
TD="020,29.03.2017,-,-",
PP="-,-,-",
LE="Гвоздьов Сергій Вікторович,2690507631,РС,01.04.2011,133,15.12.2011,ХС-652090004001302,-,1.2706,-,3% від нормативної грошової оцінки на рік,-,-",
MP="0",
AS=1.2706,
N=1,NP="1",X=5233693.280,Y=4361545.560,MX=0.05,MY=0.05,
N=2,NP="2",X=5233698.800,Y=4361539.370,MX=0.05,MY=0.05,
N=3,NP="3",X=5233749.390,Y=4361484.240,MX=0.05,MY=0.05,
N=4,NP="4",X=5233753.840,Y=4361479.510,MX=0.05,MY=0.05,
N=5,NP="5",X=5233757.860,Y=4361475.120,MX=0.05,MY=0.05,
N=6,NP="6",X=5233793.500,Y=4361436.190,MX=0.05,MY=0.05,
N=7,NP="7",X=5233817.160,Y=4361410.420,MX=0.05,MY=0.05,
N=8,NP="8",X=5233866.120,Y=4361458.780,MX=0.05,MY=0.05,
N=9,NP="9",X=5233811.150,Y=4361518.870,MX=0.05,MY=0.05,
N=10,NP="10",X=5233775.000,Y=4361558.480,MX=0.05,MY=0.05,
N=11,NP="11",X=5233772.490,Y=4361561.230,MX=0.05,MY=0.05,
N=12,NP="12",X=5233768.330,Y=4361565.940,MX=0.05,MY=0.05,
N=13,NP="13",X=5233768.950,Y=4361566.610,MX=0.05,MY=0.05,
N=14,NP="14",X=5233748.600,Y=4361589.320,MX=0.05,MY=0.05,
N=15,NP="15",X=5233743.020,Y=4361595.540,MX=0.05,MY=0.05
Якщо створювать нові файли хоч ХМЛ хоч in4, а потім конвертувать в ХМЛ на стандартних XMLNormal.dmf чи Normal.dmf картах, - ніякої путаниці не буде...
Якщо копіювать об'єкти із карти з переплутаними (незаповненими, зайвими) параметрами на будь-яку нову карту на основі Нормала, - то вся путаниця перейде і в новий файл...