Dmitry_Zolotar писал(а):
1,2. Element FormatVersion .... В об'єкті "ХМЛ:Реквізити обм. файлу" версію формату поставьте 0.7
3. Перед елементом "Відповідальна особа" чогось не вистачає, можливо це пов'язано з наступною помилкою.
4. Вміст тегу TerritorialZoneName раніше був простим
Код:
<TerritorialZoneName>СЕЛО КАЛИНОВЕ</TerritorialZoneName>
до такого вмісту претензії у реєстраторів "Відсутній елемент ZoneType"
зміни до Постанови 1051 вимагають такого вмісту (саме так налаштований зараз XMLNormalATO.dmf)
Код:
<TerritorialZoneName>
<ZoneType>СЕЛО</ZoneType>
<ZoneName>КАЛИНОВЕ</ZoneName>
</TerritorialZoneName>
у цьому випадку проблема "Element content is not allowed, because type definition is simple"
Решта помилок зрозуміла.
Сьогодні дали відмову по внесенню Межі села, - поки скрін критичних помилок:1 та 2 пункти про "версію формату файлу" ("понімає" тільки 0.5, 0.6 та 07)... - чому до цього часу XMLChecker вписує у файли версію 0.4? Нехай він вписує число 0.7!
І знов Вміст тегу "TerritorialZoneName":
НЕ ПРОХОДИТЬ:Код:
<TerritorialZoneName>
<ZoneType>СЕЛО</ZoneType>
<ZoneName>КАЛИНОВЕ</ZoneName>
</TerritorialZoneName>
ПОТРІБНО щоб було вписано у файлі:Код:
<TerritorialZoneName>СЕЛО КАЛИНОВЕ</TerritorialZoneName>
Якщо вписать по-старому, що робить із "Відсутній елемент ZoneType"?Вложение:
Кому "подякувать" за Відмову, Держгеокастрату чи Розробникам Digitals?Я вважаю що
"подяку заслужили" в Держгеокастраті.
Плюс до Помилок написали що не прийму файл, якщо не буде виправлено КОАТУУ із 71206811
00 на 71206811
01.
Хоча вже давним-давно кадастрові номери присвоюються тільки з КОАТУУ 71206811
00, хоч В межах хоч ЗА межами села.